Уролог

Врач уролог (оперирующий) запись прием осмотр консультация лечение Хмельницкий


Врач принимает каждую субботу, перед приемом Вам желательно пройти соответствующие обследования МРТ и КТ для получения исчерпывающей консультации у врача

Прием (осмотр, консультация, назначение лечения) - Монастырский Владимир Николаевич - главный уролог хмельницкой области доктор медицинских наук професор кафедры хирургии последипломного образования врачей.

800 грн.

ВСЕ ЦЕНЫ

Урология - это раздел медицины, который занимается изучением, диагностикой, лечением и профилактикой заболеваний органов мочевой системы у женщин и органов мочеполовой системы у мужчин.

В связи с этим вся урология делится на женское и мужское направление. К женским урологическим заболеваниям относятся пиелонефрит (воспалительный процесс в почках), цистит (воспаление мочевого пузыря), мочекаменная болезнь (камни мочевой системы) и др. заболевания.

К мужским урологическим заболеваниям можно отнести простатит (воспаление предстательной железы), мочекаменнная болезнь (болезнь сопровождающаяся появлением камней в мочевой системе), аденома простаты (доброкачественная опухоль простаты), уретрит (воспаление мочеиспускательного канала), цистит (воспаление мочевого пузыря), пиелонефрит (воспалительный процесс в почках), орхит (воспалительное заболевание яичка), эпидидимит (воспаление придатка яичка), сексуальная дисфункция, бесплодие и и др. заболевания. Уролог также занимается лечением инфекций, передающихся половым путем, таких как хламидиоз, уреаплазмоз, гарднереллез, генитальный герпес и ряд других.

Врач-уролог диагностирует и лечит заболевания простаты, мочевого пузыря, мочеиспускательных путей.

Наиболее распространенные урологические заболевания:

  • доброкачественная гиперплазия простаты;
  • нарушение эрекции;
  • простатит;
  • заболевания мочевого пузыря;
  • недержание мочи;
  • мочекаменная болезнь почек.

Симптомы урологических заболеваний

  • острая, режущая боль во время мочеиспускания;
  • прерывистое затрудненное мочеиспускание;
  • задержка мочеиспускания;
  • частые позывы к мочеиспусканию;
  • недержание мочи;
  • примеси крови в моче;
  • нехарактерные выделения из мочеиспускательного канала;
  • зуд и покраснение кожи наружных половых органов;
  • тупая ноющая или резкая боль в промежности;
  • пониженная потенция и ранняя эякуляция.

Что сделает для вас уролог

На первичной консультации врач-уролог внимательно выслушает Ваши жалобы, задаст ряд уточняющих вопросов. Далее проведет полный врачебный осмотр, установит предварительный диагноз и, при наличии острого заболевания, назначит лечение. Если для более точной диагностики заболевания возникает необходимость проведения дополнительных обследований, на консультации врач-уролог подробно объяснит Вам, с какой целью они назначаются, и как правильно к ним подготовиться.

Врач в «Ультрадиагностике» может применить полный перечень диагностических методов и выбрать лучший в каждом конкретном случае МРТ, КТ, УЗИ и лабораторную диагностику.

Консультация и лечение уролога г. Хмельницкий в медицинском центре МРТ и КТ «Ультрадиагностика». Мы ждем Вас по адресу: г. Хмельницкий ул. Каменецкая 76 - здание бывшего роддома.

Диагностика соответственно отечественных, европейских и мировых стандартов и протоколов в урологии и онкоурологии 

Макроматурия или микрогематурия

КТ является информативным методом диагностики заболеваний мочевыделительной системы, сопровождающихся гематурией.

Гипертония

Пациенты молодого возраста; неэффективное медикаментозное лечение МР-ангиография и КТ-ангиография назначаются с целью визуализации стеноза сосудов при планировании хирургического лечения и эндоваскулярных вмешательств. МРА почечных артерий должна осуществляться на аппаратах экспертного класса с индукцией магнитного поля не менее 1,5 T. КTА не уступает по информативности МР АГ. КТ (нативное сканирования или с использованием РКЗ, в зависимости от функционального состояния почек) назначается в случае сомнительных выводов УЗИ и невыясненных причинах обструкции мочевыводящих путей. МРТ является возможной альтернативой КТ и назначается при наличии противопоказаний к применению контрастирующих средств.

Ниркова коліка

Нативна КТ є методом вибору в разі виникнення підозри на ниркову коліку. Нативна КТ в усіх випадках завжди дозволяє виявити камінь і рівень блоку, а дослідження з в/в контрастуванням − виключити інші причини обструкції нирки. За наявності ниркової коліки УЗД перевершує за точністю внутрішньовенну видільну урографію, але сутєво поступається за інформативністю КТ.

Конкременти в нирках (за відсутності ниркової коліки)

КТ є базовими методами діагностики із нирково-кам'яною хворобою. КТ − більш чутливий метод для деталізації патологічного процесу. УЗД є менш чутливим методом, ніж КТ. КТ чутлива у візуалізації та оцінці структури ниркових пухлин розміром понад 1,0−1,5 см. Мультифазна МДКТ – оптимальний метод діагностики та стадіювання нирково-клітинної карциноми. За діагностичною ефективністю МРТ (особливо з контрастним підсиленням) не поступається МДКТ. Нативне МРТ призначається за наявності протипоказань до застосування контрастуючих засобів. Метод може надати додаткову інформацію у разі невизначених результатів КТ. Найточніше виявлення рівня і причини обструкції, особливо пухлинного походження, забезпечують КТ або МРТ. При ускланеному клінічному перебігу захворювання та за відсутності ефекту від лікування показана МДКТ із мультифазним котрастуванням (діагностика ниркового сепсису та пієлонефриту). Трансплантація нирки на сучасному етапі проводиться з діагностичним супроводом багатьох променевих методів візуалізації (МР АГ, МДКТ АГ, МРТ, КТ), кожен з яких призначається для вирішення конкретної клінічної задачі.

Пухлини мозкового шару надниркових залоз

КТ та МРТ мають певні переваги в оцінці анатомо-топографічних та структурних особливостей новоутворень. Як КТ, так і МРТ можуть визначати ураження надниркових залоз при синдромі Кушинга. Однак вузлова гіперплазія кори надниркових залоз часто спостерігається як у хворих з АКТГ-залежним, так і у пацієнтів з АКТГ-незалежним синдромом Кушинга. КТ не завжди доволяє відрізнити аденому надниркових залоз від вузлової гіперплазії, тому в подальшому рекомендується дослідження венозної крові при КТ контрастної ангіографії надниркових залоз. Ураження коркового шару надниркових залоз; первинний гіперальдостеронізм (синдром Конна) Н18 КТ і МРТ дозволяють диференціювати односторонню аденому та білатеральну гіперплазію надниркових залоз.

Нирка

Диференціальна діагностика, стадіювання.

КТ, МДКТ − метод вибору у візуалізації, диференціальній діагностиці та стадіюванні злоякісних пухлин нирок. КТ чутлива у виявленні ниркових утворень розміром 1,0−1,5 см та деталізації їх структури. КТ необхідна для визначення місцевого поширення пухлини та обстеження зон ймовірного реґіонарного і віддаленого метастазування. Протягом одного дослідження здійснюється КТ грудної, черевної порожнини, порожнини таза. КТ-урографія більш точна, ніж ВВУ, у визначенні поширення уроепітеліального раку в порожнистій системі нирки та сечоводі. МРТ призначається з метою уточнення даних УЗД та КТ щодо структури, місцевого поширення пухлин та наявності пухлинних тромбів у нирковій та нижній порожнистій венах. МРТ є альтернативою КТ у разі протипоказань до застосування йодовмісних контрастуючих засобів. КТ та МРТ призначаються за наявності клінічних та/або УЗ-ознак локального рецидиву. МРТ не має переваг перед КТ, проте слугує її альтернативою в разі існування протипоказань до застосування йодовмісних контрастуючих засобів.

Сечовий міхур

Диференціальна діагностика, стадіювання.

Візуалізація метастазів у легені. За наявності сумнівних результатів рентгенографії та поширених пухлин (Т3-4) доцільна низькодозова КТ. КТ поступається за специфічністю МРТ, проте може бути альтернативним способом оцінки поширення уроепітеліальних пухлин у порожнистих системах нирок та сечоводах (КТ- урографія). Дослідження доцільно доповнити скануванням грудної порожнини з метою візуалізації легеневих метастазів.

Зважаючи на недостатню чутливість УЗД, за наявності клініколабораторних показань доцільне МРТ. МРТ призначається за наявності клініко-лабораторних та/або УЗ-ознак рецидиву пухлини. Метод також доповнює дані цистоскопії про поширеність патологічного процесу. КТ більш ефективна в оцінці ефективності хіміотерапії у хворих із наявними легеневими метастазами.

Передміхурова Залоза

Диференціальна діагностика, стадіювання.

МРТ забезпечує найточніше визначення місцевого поширення пухлини порівняно з простатектомією. Якщо на підставі УЗД або МРТ виявлено поширення пухлини на органи малого таза, призначається МРТ черевної порожнини. КТ показана в особливих випадках КТ не є інформативною у визначенні місцевого поширення раку передміхурової залози. Дослідження призначається за наявності протипоказань до МРТ з метою деталізації залучення до патологічного процесу органів порожнини таза, черевної порожнини та позаочеревинного простору. Візуалізація метастазів у легені. За наявності сумнівних результатів рентгенографії та наявності поширених пухлин ( Т3-4) доцільна низькодозова КТ. Моніторинг КТ ОГК показаний.

Яєчки

Диференціальна діагностика, стадіювання.

КТ є методом вибору для стадіювання пухлинного процесу й передбачає обстеження органів грудної клітки, черевної порожнини та порожнини таза. МРТ не має переваг перед КТ, проте призначається для обстеження ОЧП i OМТ у хворих із непереносимістю йодовмістного контрасту. Моніторинг КТ та МРТ, КТ є методом вибору для оцінки ефективності лікування, діагностики рецидиву (прогресування) захворювання. Виявлення резидуальних утворень важливе для визначення показань до хірургічного втручання. Зазвичай здійснюється КТ ОГК/ОЧП/ОМТ. МРТ не має переваг перед КТ, проте призначається для обстеження ОЧП і ОМТ у хворих із непереносимістю йодовмістного контрасту.