КТ-ангіографія - високоінформативне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому СКТ МСКТ МДКТ CT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря


КТ-ангіографія судин головного мозку

2700 грн.

КТ-ангіографія судин шиї

2700 грн.

КТ-ангіографія аорти, черевної порожнини, тазу 2750 грн.
КТ-ангіографія легеневих артерій 2900 грн.
КТ-ангіографія верхніх кінцівок 2900 грн.
КТ-ангіографія нижніх кінцівок 2900 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

kt angiografiya

КТ-ангіографія - це метод візуалізації судин та вивчення їх стану (анатомії). Дана діагностична методика є малоінвазивною, що зводить до мінімуму можливі ризики при проведенні дослідження і дозволяє отримати детальне і чітке зображення кровоносних судин, а також своєчасно виявити можливу патологію.

КТ-ангіографія за принципом проведення дослідження є звичайною комп'ютерною томографією, різниця полягає лише в тому, що під час проведення сканування у вену вводиться спеціальна контрастна речовина, яка дозволяє візуалізувати судини. При дигітальній ангіографії контрастна речовина вводиться безпосередньо в артерію - це інвазивне і складне втручання, відповідно з більш високим ризиком різних ускладнень. При КТ-ангіографії контрастна речовина вводиться у периферичну вену, а це більш щадна і безпечна методика.

Медичний центр МРТ і КТ «Ультрадіагностіка» пропонує проведення високоточної КТ-ангіографії на сучасному швидкісному томографі Philips Brilliance 64. Використання сучасної апаратури та інноваційних діагностичних методик виключає ризик ускладнень, що часто виникають при звичайній ангіографії, і істотно зменшує променеве навантаження на організм пацієнта.

Показання до проведення КТ-ангіографії

  • аневризми судин;
  • стеноз (звуження) або обструкція просвіту артерій;
  • тромбоз глибоких вен нижніх кінцівок;
  • тромбози судин, в тому числі тромбоемболія легеневої артерії;
  • аномалії розвитку судин.

Сучасний апарат Philips Brilliance 64 дає можливість детально вивчати анатомію будь-яких судин ступінь звуження їх просвіту, взаємовідношення з оточуючими тканинами. КТ-ангіографія, виконана з його допомогою, дозволяє виявити практично всю можливу патологію судин, визначити ступінь стенозу судини.

Протипоказання до КТ-ангіографії

  • алергічні реакції на контрастний препарат (виявляються попередньо шляхом проведення алергопроб);
  • ряд захворювань ендокринної системи: хвороби щитовидної залози, цукровий діабет у стадії декомпенсації;
  • вагітність (рентгенівське випромінювання чинить негативний вплив на плід);
  • хвороби нирок, у тому числі ниркова недостатність;
  • гостра серцева недостатність.

Підготовка до проведення КТ-ангіографії

Важливим підготовчим етапом при проведенні КТ-ангіографії є обстеження для виявлення можливих протипоказань і проведення алергопроб для виявлення можливої алергії на контрастну речовину. Крім того, пацієнту слід повідомити лікарю, якщо він приймає будь-які медикаментозні препарати, щоб виключити ризик можливих ускладнень.

За 4-5 годин до проведення процедури пацієнт не повинен пити і приймати їжу.

Зробити записатись пройти КТ, МСКТ, МДКТ ангіографію у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою:  м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 (біля Філармонії, приміщення старого пологового будинку), та м. Хмельницький вул. Плотська 1 (на території Хмельницької  обласної лікарні).

Процедура проведення КТ-ангіографії

КТ-ангіографія виконується в амбулаторних умовах на відміну від дигітально інвазивної, яка проводиться в рентгенопераційній в умовах стаціонару. Пацієнт розташовується на столі комп'ютерного томографа, під час проведення дослідження з допомогою автоматичного інжектора контрастна речовина вводиться в вену. Зазвичай речовина вводиться через венозний катетер, встановлений на ліктьову вену. При введенні контрастної речовини може з'являтися відчуття тепла - це нормальна реакція, яка триватиме невеликий період часу і не вимагає ніяких втручань.

Далі стіл робить плавний рух в камеру, причому зазвичай в камері знаходиться тільки досліджувана частина тіла, щоб мінімізувати променеве навантаження. Рентгенівський випромінювач починає обертатися навколо обстежуваної ділянки тіла пацієнта, при кожному обороті виробляючи поліпозиційне просвічування, при цьому відбувається поступальний рух столу. Отримана інформація надходить на комп'ютер і перетворюється там у чітке тривимірне зображення.

Сама процедура сканування як правило займає 20-30 секунд, абсолютно безболісна і комфортна для пацієнта. Важливо, щоб пацієнт під час проведення дослідження не рухався, для попередження динамічної нерізкості, тому лікар обов'язково попросить лежати дуже спокійно, а іноді потрібно буде на час затримувати дихання. Під час процедури лікар знаходиться в іншій кімнаті, зв'язок між ним і пацієнтом здійснюється за спеціальним переговорного пристрою - спікерфона.