КТ навколоносових пазух і порожнини носа - високоінформативне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому СКТ МСКТ МДКТ CT


Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря

kt navkolonosovikh pazukh

КТ навколоносових пазух і порожнини носа

1150 грн.

КТ навколоносових пазух і порожнини носа з контрастом

2700 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

КТ навколоносових пазух і порожнини носа - дослідження, яке дозволяє отримати детальні знімки порожнини носа, придаткових пазух, а також прилеглих структур. За допомогою КТ можливо діагностувати поліпи в заповнених повітрям просторах, розташовані в межах кісток обличчя та навколишньої порожнини носа, а також систему повітряних каналів, що з'єднують ніс із задньою частиною горла.

Медичний центр МРТ і КТ «Ультрадіагностіка» оснащений новим сучасним апаратом Philips Brilliance 64. Це комп'ютерний томограф останнього покоління дозволяє робити сотні тонких зрізів (пошарових зображень) обстежуваної ділянки тіла. Поперечні знімки, зроблені при КТ можна відобразити в декількох площинах і навіть створювати тривимірні моделі. Результати можна переглянути на моніторі комп'ютера, надрукувати на плівці або записати на диск.

Показання до проведення КТ навколоносових пазух і порожнини носа

 • виявлення запальних захворювань;
 • наявність об'ємних утворень у порожнині носа і придаткових пазух носа (кісти, пухлини, поліпи);
 • інфекції в кістках пазух (остеомієліт);
 • планування операцій, визначення анатомії або отримання додаткової інформації про пухлини порожнини носа і придаткових пазух;
 • діагностування синуситу (гайморит, фронтит, сфеноїдит, етмоїдит);
 • травми обличчя;
 • часті носові кровотечі;
 • тривалі головні, зубні болі;
 • наявність гнійного запалення слізного мішка.

Протипоказання до проведення КТ навколоносових пазух і порожнини носа

КТ навколоносових пазух і порожнини носа, як і будь-яка інша діагностична методика, протипоказана при вагітності, незалежно від терміну, так як сканування може зробити негативний вплив на плід. Також дослідження не може бути виконано для пацієнтів з надлишковою масою тіла, вагове обмеження для нашого томографа 200 кг.

Комп'ютерна томографія із застосуванням контрастної речовини має додаткові протипоказання:

 • сильна алергія на контраст;
 • цукровий діабет (2 типу);
 • ниркова недостатність;
 • гостра серцева недостатність;
 • важкий стан хворого.

Зробити записатись пройти КТ навколоносових пазух і порожнини носа у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо вас за адресою:  м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 - будівля колишнього пологового будинку.

Процедура проведення КТ навколоносових пазух і порожнини носа

Дослідження починається з розміщення пацієнта на столі комп'ютерного томографа. КТ навколоносових пазух носа проводиться в положенні лежачи на спині. Під час сканування можуть використовуватися ремені і подушки, що допоможе пацієнту підтримувати правильне положення і не рухатися під час процедури. У деяких випадках, для підвищення чіткості відображення деяких тканин або кровоносних судин, використовується контрастну речовину. За допомогою сучасного інжектора Ulrich, барвник вводиться в ліктьову вену. Під час ін'єкції може виникнути відчуття тепла по всьому тілу і металевої присмак у роті. Це нормально і скоро пройде. Далі стіл плавно в'їжджає в камеру, щоб визначити правильне вихідне положення для сканування. Пацієнт слідує інструкціям лікаря-рентгенолога, який знаходиться в сусідньому приміщенні за склом. Сканер оснащений динаміком і мікрофоном, що дозволить їм чути один одного. При виникненні будь-якої проблеми, у пацієнта є спеціальна кнопка виклику лікаря, якою він може скористатися. Пацієнта можуть попросити затримати дихання під час сканування. У зв'язку з тим, що будь-який рух, будь то дихання або руху тіла, можуть негативно вплинути на якість знімків. Фактично сканування займає близько 5 хвилин. Все дослідження займе не більше 30 хвилин.