Доплерографія УЗД УЗІ УЗИ доплер судин голови та шиї дуплексне сканування у Хмельницькому
Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря
Доплер судин голови та шиї |
650 грн. |
Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐
Ультразвукова доплерографія (УЗДГ) - проводиться для вивчення і дослідження вен і артерій (судин) шиї, головного мозку, хребта, верхніх і нижніх кінцівок. Завдяки цьому методу діагностики можна виявити напрямок кровотоку і їх швидкість, а також ширину просвіту судин і тиск усередині його.
МРТ ангіографія діагностика судин голови та шиї зробити записатись пройти Хмельницький.
Доплерографія доплер судин голови та шиї, дуплексне сканування судин голови та шиї не дає навіть мінімальної інформації порівняно з мрт ангіографією судин голови і шиї, і не може нівякому випадку замінити мрт голови, головного мозку, шийного відділу хребта та мрт ангіографію судин голови та шиї, які є золотим стандартом даного типу обстеження.
Доводим до Вашої уваги витяг зі статті спеціаліста по узд яка розвінчує міфи:
- Міф 1. За допомогою доплерографії можна виключити наявність пухлини чи інших структурних змін мозку.
За допомогою транскраніальної доплерографії (судин шиї) можна оцінити стан судин головного мозку, але з певними обмеженнями, наприклад, наявність стенозу внутрішньочерепних судин може бути діагностовано з використанням методу доплерографії тільки за умови звуження просвіту судини на 60% і більше. Наявність структурної патології мозку при виконанні доплерографії може бути тільки запідозреною, але не у всіх випадках. - Міф 2. Доплерографія однозначно може дати відповідь на запитання щодо причини головного болю.
До головного болю можуть призвести багато факторів - від звичайної втоми чи перенапруги до серйозних захворювань, яких досить багато. Доплерографія не дає відповіді на запитання про причину виникнення головного болю. Вона лише дає змогу оцінити структурні зміни у судинах (у випадку екстракраніальної доплерографії) та показники кровоплину при транскраніальному (судин голови) огляді. - Міф 3. Можна подивитися судини «ось у цьому місці, де болить».
Ділянки доступу до порожнини черепа для ультразвуку обмежені лише кількома зонами: ділянка скроневої кістки та потилична. В усіх інших місцях проходженню ультразвуку заважають кістки, які є неподоланною перешкодою. З віком часто навіть ці доступні «ультразвукові вікна» закриваються через збільшення щільності кісток.
При УЗД з доплером використовуються відображені звукові хвилі для оцінки кровотоку через кровоносні судини. Під час доплерографії датчик розташовується на шкірі вище кровоносної судини. Датчик посилає і отримує звукові хвилі, які посилюються за допомогою мікрофона. Звукові хвилі відбиваються від твердих об'єктів, включаючи кров'яні клітини. Рух цих клітин викликає зміна в відбитому звуковому сигналі (ефект Доплера).
Ефект Доплера полягає в тому, що, коли ультразвук відбивається від рухомого об'єкту, він змінює свою частоту: вона зменшується при віддаленні від датчика і збільшується при наближенні. Амплітуда цих змін - так званий зсув частот, залежить від швидкості руху об'єкта. А значить, за величиною цього зсуву можна визначити, як змінюється в часі швидкість об'єкта.
При відсутності кровотоку немає змін в переданому сигналі. Інформація про відображення звукових хвиль обробляється комп'ютером і ми можемо бачити графічне зображення руху крові в кровоносних судинах.
Доплерографія судин головного мозку та шиї, дуплексне сканування
Доплер судин шиї і голови дозволяє виявити захворювання сонних і хребетних артерій, у тому числі їх аномалії розвитку, використовується для оцінки адекватності кровообігу в судинах мозку.
Показань для допплерографії судин голови та шиї:
- гостра або хронічна недостатність кровообігу головного мозку;
- синдром головного болю неясного генезу;
- артеріальна гіпертензія різного генезу;
- ризик порушення мозкового кровообігу - інсульт;
- спазм судин головного мозку;
- вегето-судинна дистонія, запаморочення;
- порушення рівноваги, короткочасна втрата свідомості;
- після операції аортокоронарного шунтування (для оцінки ризику емболії в судини мозку).
Доплерографія УЗД, УЗІ і УЗИ судин нирок, дуплексне сканування
Доплер судин нирок є важливим методом виявлення причин деяких ниркових захворювань, а також артеріальної гіпертензії. З допомогою цього методу з'ясовується ширина просвіту ниркових артерій і характер кровотоку в них. Звуження ниркових артерій є частою причиною підвищення тиску у молодому віці.
Доплерографія УЗД, УЗІ і УЗИ судин верхніх і нижніх кінцівок, дуплексне сканування
Доплерографія судин верхніх і нижніх кінцівок - інформативне обстеження для систем венозного і артеріального кровообігу. Допплерографія дозволяє в реальному часі відстежувати стан судин і виявити їх патології на ранній стадії розвитку.
За допомогою допплерографії судин верхніх і нижніх кінцівок можна:
- кількісно оцінити кровотік в артеріях і венах;
- виявити судинні порушення, в тому числі викликані тромбами і атеросклеротичними бляшками;
- визначити наявність стенозів (звужень) артерій, а також їх значимість;
- визначити наявність тромбу, а також виміряти його розмір, оцінити структуру;
- оцінити приплив крові до органів і тканин;
- діагностувати наявність аневризм.
Показань для допплерографії судин верхніх і нижніх кінцівок:
- наявність болючості і ущільнення по ходу вени;
- болі в м'язах рук;
- болі в литкових м'язах, болі в нижніх кінцівках при навантаженні або ходьбі.
- набряки рук і ніг;
- наявність варикозних вен і вузлів нижніх кінцівок;
- важкість у руках і ногах, оніміння, судоми, постійна холодність шкірних покривів;
- болі в ногах при ходьбі і в спокої, важкість у ногах;
- діагностика захворювань вен і артерій верхніх та нижніх кінцівок.