МРТ суглобів - найінформативніше та безпечне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому MRI MRT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря


МРТ плечового суглобу

 

2350 грн.

МРТ ліктьового суглобу   2350 грн.
МРТ променезап'ясткового суглобу   2350 грн.
МРТ кульшового суглобу   2350 грн.
МРТ колінного суглобу   1850 грн.

МРТ гомілково-ступневого суглобу

 

2350 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

mrt sustavov

МРТ суглобів - сучасний метод діагностики дозволяє отримати зображення не тільки кісткових структур і хрящових тканин, але і м'яких тканин навколо суглоба.

У нашому медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностіка» все дослідження ми проводимо на сучасному апараті Philips Intera 1.5T (апарати МРТ потужністю 1,5 Тесла дають можливість отримувати об'ємні 3D зображення будь якої досліджуваної області і в результаті діагноз, як правило, не викликає сумнівів).

Показання до проведення МРТ суглобів

  • підозра на пухлини, запальні і дегенеративні процеси в суглобах і прилеглих тканинах;
  • травматичні ушкодження різних елементів суглоба (розриви сухожиль або суглобової сумки, пошкодження хрящів, меніска колінного суглоба, забої, вивихи і переломи);
  • діагностика наслідків застарілих травм і запалень;
  • діагностика стану суглоба перед оперативним втручанням і після нього;
  • болі в суглобі неясного генезу, контрактура кінцівок.

МРТ краще всіх інших діагностичних методів покаже детальну картину травми або патологічного процесу і дасть лікареві можливість поставити точний діагноз і призначити правильне лікування.

Протипоказання до проведення МРТ суглобів

Протипоказань МРТ суглобів небагато. Це перший триместр вагітності та наявність в організмі металевих імплантатів та інших сторонніх предметів - кардіостимулятора, інсулінової помпи, куль і осколків, незнімних зубних коронок.

МРТ не варто проходити особам, які страждають на клаустрофобію - боязню замкнутого простору. У дуже невеликого відсотка пацієнтів може виникнути алергія на контрастну речовину, що застосовується для більш чіткої візуалізації досліджуваної ділянки.

Підготовка до проведення МРТ суглобів

Спеціальна підготовка до проведення МРТ суглобів не потрібна. Пацієнту лише слід обмежити себе в питті, оскільки йому доведеться залишатися нерухомим у циліндрі томографа до 10 - 15 хвилин. Перед тим, як лягти на стіл, пацієнт зазвичай знімає з себе весь одяг, крім нижньої білизни, Натомість йому дають спеціальний халат. З тіла також потрібно зняти всі металеві предмети: годинник, кліпси, шпильки, слуховий апарат і так далі.

Зробити записатись пройти МРТ суглобів у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 (біля Філармонії, приміщення старого пологового будинку), та м. Хмельницький вул. Плотська 1 (на території Хмельницької  обласної лікарні).

Процедура проведення МРТ суглобів

Процедура абсолютно безпечна і безболісна. За допомогою томографа фахівець наводить в тілі пацієнта сильне магнітне поле і аналізує поведінку (резонанс) атомів водню. Комп'ютерна програма перетворює резонанс в зображення.

З огляду на те, що розміри суглобів невеликі, оператору не потрібно переміщати сканер по всій внутрішній поверхні циліндра. Він, як правило, зависає біля досліджуваної кінцівки. Іноді оператор може попросити пацієнта змінити положення руки або ноги. Однак в основному від хворого потрібно абсолютна нерухомість, що дозволяє уникнути нечіткості знімків.