Лікування вірусу папіломи людини

Лікування вірусу папіломи людини у Хмельницькому


Вірус папіломи людини (ВПЛ) - це одна з найбільш поширених інфекцій на нашій планеті. Вона здатна виявлятися не тільки у вигляді бородавок, папілом і гострих кондилом на шкірі і слизових оболонках, а й відігравати важливу роль у розвитку злоякісних пухлин.

Певні типи ВПЛ (найчастіше типами 16 і 18) може призводити до розвитку передракових патологічних станів. Без лікування ці стани можуть розвинутися в рак шийки матки. Але досить часто ВПЛ все ж призводить до утворення вульгарних, підошовних, плоских бородавок, папілом і гострих кондилом.

Зараження ВПЛ

ВПЛ передається статевим і побутовим шляхами при контакті зі шкірою та слизовими оболонками зараженої людини.

Симптоми ВПЛ

Часто ВПЛ-інфекція взагалі ніяк не проявляється, і зникає з організму сама по собі протягом декількох років. Але коли ВПЛ-інфекція, що відноситься до небезпечних типам, зберігається в організмі, це може викликати патологічні зміни в клітинах шийки матки і рак.

Оскільки вірус ВПЛ живе на шкірі або слизових оболонках (наприклад, в області геніталій), ознакою ВПЛ може бути поява в цих зонах гострих кондилом. Загострені кондиломи можуть виглядати по-різному. Вони можуть бути виступаючі або плоскі, рожеві або тілесного кольору. Іноді з'являється одна бородавка, а іноді - кілька. Розмір кондилом може варіюватися від маленького до великого.

Генітальні бородавки можуть з'являтися через кілька тижнів або навіть місяців після контакту із зараженим партнером. При цьому у носія вірусу може і не бути ніяких симптомів, і він навіть може не знати, що інфікований сам і заражає іншу людину.

Діагностика та лікування ВПЛ

Жінкам рекомендовано пройти обстеження у гінеколога, який проведе огляд і призначить необхідні дослідження. Лікування підбирається індивідуально в кожному конкретному випадку і може включати в себе:

  • медикаментозну противірусну терапію;
  • використання імуномодуляторів;
  • видалення утворень.

Лікування вірусу папіломи людини м. Хмельницький в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 - будівля колишнього пологового будинку.