МРТ підшлункової залози - найінформативніше та безпечне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому MRI MRT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря


МРТ підшлункової залози (МРТ черевної порожнини та поза черевного простору плюс МРТ жовчовивідних протоків)

3450 грн.

МРТ підшлункової залози (МРТ черевної порожнини та поза черевного простору плюс МРТ жовчовивідних протоків) з контрастом

5200 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

МРТ підшлункової залози  - один з найбільш ефективних методів діагностики захворювань підшлункової залози. МРТ дозволяє дати комплексну оцінку стану цього органу, а також виявити різноманітні відхилення в її роботі.

МРТ підшлункової залози добре виявляє щільні і кістозні пухлини даного паренхіматозного органу. Чутливість методу по виявленню фіброзу залози підвищує діагностичну цінність МРТ.

Показання до проведення МРТ підшлункової залози

  • сильні болі в області печінки, в тому числі і коліки;
  • камені в протоках;
  • наявність підозри на новоутворення у шлунку або підшлункової залози;
  • контроль проведеного лікування;
  • післяопераційний контроль або підготовка до операції.

Магнітно-резонансна томографія підшлункової залози також призначається лікарем у випадку, якщо є підозра на травму підшлункової залози або при відстеженні результатів лікування. Передумовою стає і наявність у пацієнта панкреатиту в гострій або хронічній формі.

Протипоказання до проведення МРТ підшлункової залози

Обстеження підшлункової залози методом МРТ протипоказано проводити в тих випадках, коли в тілі пацієнта є металеві предмети або електронні пристрої.

Зробити записатись пройти МРТ підшлункової залози у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 (біля Філармонії, приміщення старого пологового будинку), та м. Хмельницький вул. Плотська 1 (на території Хмельницької  обласної лікарні).

Підготовка до проведення МРТ підшлункової залози

Проведення магнітно-резонансної томографії підшлункової залози, від пацієнта не потрібно ніякої додаткової підготовки.