Кольпоскопія записатись, пройти, зробити

Кольпоскопія записатись, пройти, зробити у Хмельницькому


Кольпоскопія

300 грн.

ВСІ ЦІНИ

Кольпоскопію проводить П'ятницька Тетяна Володимирівна

Лікар гінеколог вищої категорії, головний позаштатний онкогінеколог департаменту охорони здоров'я Хмельницької ОДА, асистент кафедри акушерства та гінекології факультету післядипломної освіти Вінницького медичного університету ім. Пірогова, кандидат медичних наук, голова Хмельницького осередку асоціації кольпоскопістів України.

Кольпоскопію проводить Степанець Ярослав Вікторович

Лікар онкогінеколог, гінеколог - онколог вищої категорії, провідний онкогінеколог західного регіону, член європейсьського співтовариства кольпоскопістів.

Кольпоскопія - це процедура гінекологічного огляду слизової оболонки входу в піхву (вульви), стінок піхви і піхвової частини шийки матки в умовах додаткового освітлення і оптичного збільшення за допомогою кольпоскопа.

За допомогою кольпоскопії можна виявити багато проблем в здоров'ї жінки. За допомогою кольпоскопа можна розглянути самі незначні дефекти тканини, які не видно неозброєним оком, таки як ерозії, пухлини, ендометріоз і так далі. Дослідження має високу актуальність для виявлення можливих осередків ураження шарів епітелію на нижній частині шийки матки.

Необхідність проходження процедури

Так як багато захворювань протікають без наявності будь-яких симптомів і їх проявів, ідеальним варіантом для безпеки кожної жінки стає щорічне проходження кольпоскопії.

Показаннями для проведення процедури стають такі випадки:

  • ерозія шийки матки;
  • наявність виділень;
  • збій або зміна менструального циклу;
  • виникнення неприємних больових відчуттів, що колють і тягнуть, внизу живота;
  • погані результати, пов'язані з цитологією;
  • кондиломи на геніталіях;
  • підозри на передраковий стан, що виявляється в поліпах і лейкоплакії;
  • запалення і кровотечі.

Методика проведення кольпоскопії

Підготовки перед процедурою кольпоскопії зазвичай не потрібно. Єдине, що потрібно врахувати - кольпоскопія не проводиться під час менструації, але можлива в будь-який інший день менструального циклу. Ця процедура не викликає ускладнень і не має протипоказань, в тому числі і при вагітності.

Пацієнтка розташовується на гінекологічному кріслі, кольпоскоп розташовується на відстані 10-15 см від входу в піхву. У піхві вводиться стерильне гінекологічне дзеркало, яке оголює шийку матки і дозволяє оцінити в аспекті прижиттєвих реакцій епітелій стінок піхви, шийки матки під спрямованим перпендикулярно пучком світла. Таким чином проведення кольпоскопія сама по собі безболісна процедура, так як вона безконтактна. Неприємні відчуття можуть виникати тільки при введенні безпосередньо гінекологічного дзеркала або при взятті мазків. Але неприємність таких відчуттів мінімальна і виникає не часто.

Розрізняють просту і розширену кольпоскопію. Проста кольпоскопія має на увазі огляд вульвы, піхви і вагінальної частини шийки матки в кольпоскоп без додаткових дій спеціальних розчинів. Після цього проводять розширену кольпоскопію - ретельніший огляд, використовуючи для цього розчин оцтової кислоти і розчин Люголя. Ці антисептичні засоби здатні відразу показати, яка ділянка епітелію здорова, а яка уражена.

Пройти процедуру кольпоскопії у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ«Ультрадіагностика». Ми чекаємо вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 - будівля колишнього пологового будинку.