МРТ грудного відділу хребта - найінформативніше та безпечне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому MRI MRT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря

МРТ грудного відділу хребта

1750 грн.

МРТ грудного відділу хребта з контрастом

3350 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

МРТ грудного відділу хребта - це метод діагностики, що дозволяє виявити захворювання і пошкодження хребців, м'яких тканин і спинного мозку на рівні грудей. Дослідження дозволяє розпізнавати новоутворення, порушення кровообігу, аномалії розвитку, зміни міжхребцевих дисків і так далі.

МРТ не дає променевого навантаження на організм, так що процедуру дозволяється багаторазово повторювати. Пристрій здатний створювати зображення структур в будь-якій площині і з потрібним збільшенням.

Показання до проведення МРТ грудного відділу хребта

  • дефекти будови і розвитку хребта, причому як вроджені, так і придбані;
  • остеохондроз в районі грудного відділу;
  • підозра на протрузії або ж грижі міжхребцевих дисків;
  • порушення кровообігу в спинному мозку;
  • дегенеративно-дистрофічні захворювання спинного мозку (розсіяний склероз);
  • пошкодження грудного відділу хребта (переломи, здавлювання спинного мозку при зміщенні хребців);
  • контроль стану хребта після хірургічного втручання;
  • підготовка до операції на хребетному стовпі і м'яких тканинах, що його оточують.

МРТ грудного відділу найчастіше проводиться при остеохондрозах, протрузіях, міжхребцевих грижах, вроджених або набутих дефектах в будові хребта. Також даний метод діагностики може підтвердити або спростувати наявність міжреберної невралгії.

МРТ грудного відділу хребта дозволяє виявляти

МРТ грудного відділу дуже ефективно при діагностуванні таких захворювань як дистрофія хребта, розсіяний склероз, злоякісні і доброякісні пухлини. Завдяки МРТ діагностиці дані захворювання можуть бути виявлені на ранніх стадіях розвитку, що дає Вам можливість вчасно зупинити їх розвиток.

На сьогоднішній день МРТ діагностування визнана більш ефективним, ніж КТ (комп'ютерна томографія) або рентген дослідження. МРТ грудного відділу покаже Вам і кісткові, і м'які тканини. Даний метод дозволяє точно визначити місце утворення дефекту, а також його структуру і розміри.