Видалити рубець видалення рубців (шрамів і татуювань) радіохвильовим методом

Видалити рубець (шрам і татуювання) радіохвильовим методом у Хмельницькому


Олійник Дмитро Ігорович

Хірург, провідний радіохірург Хмельницький, Хмельницької області.

Рубець - це щільне сполучне утворення, що виникає внаслідок регенерації тканин після запальних процесів або ушкоджень. Рубці також залишаються після опіків, гнійників, поранень і виразок, в ході яких була порушена цілісність покриву шкіри.

Переваги видалення рубців радіохвильовим методом

Застосовуючи прилад Сургітрон, лікар має можливість виробляти маніпуляції з винятковою точністю, що запобігає пошкодженню здорових тканин. У порівнянні з іншими сучасними способами, радіохірургія має чимало переваг:

  • повна відсутність або низька кровоточивість під час операції;
  • швидка швидкість операції;
  • швидке загоєння;
  • вкрай низька ймовірність інфікування;
  • швидке розсмоктування рубців.

Принцип дії радіохвильового методу

Рубці є істотними косметичними дефектами. У нашій клініці здійснюється радіохвильове видалення рубців, яке стало можливим завдяки наявності американського апарату «Сургітрон».

Радіохвильовий метод має певні аналогії з традиційною хірургією, але не вимагає прямого контакту з тканиною. Крім того, використання апарату «Сургітрон» дозволяє уникнути ушкоджень здорових ділянок шкірного покриву. Генеровані радіохвилі мають мізерну товщину, тому видалення рубців може бути здійснене з точністю до доль міліметра.

В ході проведення даної операції не виникатиме жодних больових відчуттів. Радіохвильове випромінювання запобігає можливість попадання в організм різних інфекцій. Ризик виникнення запальних процесів також виключений.

Пройти процедуру видалення рубців радіохвильовим методом у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ«Ультрадіагностика». Ми чекаємо вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 - будівля колишнього пологового будинку.