МРТ мамографія молочних залоз грудей - найінформативніше та безпечне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому MRI MRT
Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря
МРТ мамографія молочних залоз, грудей
2250 грн.
МРТ мамографія молочних залоз, грудей з контрастом
4350 грн.
Запис диску - 50 гривень.
Друк плівки - 200 гривень.
Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐
МРТ являється найкращим методом діагностики раку грудей. Адже завдяки йому можна діагностувати ракові пухлин, які не виявляють за допомогою інших методів, диференціювати сполучну тканину післяопераційних шрамів і рецидивуючі пухлини, оцінити пухлини перед операціями зі збереженням грудей, визначити ступінь поширення раку після операції, проаналізувати ефективність проведеного лікування. Окрім того, МРТ є скринінговим методом діагностики для пацієнток із силіконовими імплантами або зі шрамами молочної залози, і необхідним - для тих, хто перебуває в групі ризику.
Діагностична МРТ мамографія
- Підозра на злоякісне утворення.
- Підтверджене злоякісне утворення для визначення мультифокальності і мультіцентрічності зростання.
- Неоадьювантна хіміотерапія - для оцінки відповіді на терапію.
- Вперше виявлена велика фіброаденома більше 3,0 см.
- Раніше виявлена фіброаденома, яка почала збільшуватися.
- Комплексні кісти.
Скринінгова МРТ мамографія для пацієнтів з високим індивідуальним ризиком
- Рак молочної залози в анамнезі (крім пацієнтів з білатеральною профілактичною мастектомією) - 1 раз на рік.
- Рак яєчників зараз або в анамнезі.
- Репродуктивні методики - оваріальна стимуляція, ЕКО - до процедури і потім 1 раз на рік.
- Рак молочної залози або яєчників у кровних родичів виявлені у віці до 50 років (мама, рідна сестра, дочка, тітка (рідна сестра матері або батька), бабуся по батькові чи матері) - 1 раз на рік з віку на 10 років молодше, ніж був виявлений рак у родича.
- Спадкові мутації раку молочної залози і яєчників BRCA1 \ 2 і інші - 1-2 рази на рік з 25 років.
- Щільна молочна залоза ACR 2013 категорія C і D - з 40 років 1 раз в 2 роки.
Скринінгова МРТ мамографія для пацієнтів без відомих факторів ризику
- З 40 років - раз на 3 роки.
- Пацієнти з аугментационною або редукційною маммопластикою - раз в 3 роки.
Тож якщо ви вирішили обстежити молочні залози, обов’язково скористайтеся можливостями сучасної МРТ-діагностики. Адже сьогодні МРТ грудей - це не просто доповнення до одного з методів медичного огляду молочної залози. Це повноцінне універсальне, якісне та точне дослідження.
Магнітно-резонансну томографію наданий момент є найефективнішим методом діагностики раку молочних залоз. МРТ має застосовуватись як первинний скринінг у пацієнток із щільними молочними залозами (до менопаузи) та нечіткими результатами рентгенівської мамографії. При використанні МРТ можна виявити потенційно виліковний рак на ранніх стадіях, яких часто не видно на мамографі.
Дані порівняння МРТ з іншими методами променевої діагностики дозволяють стверджувати: магнітно-резонансна томографія - це чутливий метод виявлення раку молочної залози та визначення стадії захворювання. Чутливість методу становить 91%, специфічність - 83%.
За допомогою МРТ, проведеної без контрасту, можна отримати інформацію про щільність тканин, наявність кіст, наявність розширення молочних проток, наявність гематоми, наявність витоку або розриву грудних імплантів. МРТ з контрастуванням може показати патологічні утворення в грудях, допомогти розрізнити доброякісні та злоякісні утворення, оцінити розмір і локалізацію будь-якого патологічного утворення, виявити збільшені лімфатичні вузли.
У структурі онкологічної захворюваності жіночого населення рак молочної залози становить понад 26%, а в структурі смертності від онкологічних захворювань - 17%. Це означає, що рак грудей в сьогоднішніх реаліях займає перше місце з-поміж злоякісних новоутворень і стосується кожної двадцятої жінки на планеті. У Європі ця патологія розвивається протягом життя в кожної десятої жінки.
Оскільки сьогодні рак грудей успішно лікують на початкових стадіях, головним у подоланні цієї недуги є її раннє діагностування. Тому жінки повинні пам’ятати про важливість самостійного обстеження та регулярні профілактичні медогляди.
Нові можливості МРТ
Роль МРТ у діагностиці патології молочних залоз змінюється в міру розвитку технологій і накопичення клінічного досвіду. На даний момент поява нових МРТ-сканерів високої розподільчої здатності який використовується в медичному центрі Ультрадіагностика забезпечує ширше використанню цього методу.
Як показали дослідження, магнітно-резонансна томографія більш інформативна, ніж мамографія, у виявленні пухлин у жінок, які мають сімейну або генетичну схильність до розвитку раку грудей. Іще 2007 року Американське онкологічне товариство (ACS) видало рекомендації з МРТ- скринінгу як доповнення до мамографії для жінок, які мають хоча б один із таких факторів ризику:
- спадкова схильність або рак молочної залози в сімейному анамнезі (ризик виникнення раку молочної залози протягом життя 20-25% і більше);
- носій мутації генів раку молочної залози: BRCA 1 и 2;
- перенесення раку молочної залози;
- отримання променевої терапії на грудну клітку з приводу злоякісних пухлин, наприклад, лімфома в ранньому віці;
- наявність у кровних родичів або самих пацієнток спадкових синдромів (Лі-Фраумені – синдром первинно-множинних пухлин і Каудена – множинна ендокринна неоплазія).
Для лікування раку молочної залози сьогодні використовують хірургічні операції, променеву терапію, гормональну терапію, хіміотерапію, а найчастіше - поєднання цих методів. МРТ широко застосовують для контролю ефективності лікування. Магнітно-резонансна томографія допомагає обрати правильний метод лікування, вчасно виключити місцевий рецидив пухлини при органозбережній операції. Порівняно з мамографією чи УЗД, магнітно-резонансна томографія є значно результативнішою в процесі моніторингу лікування.
Окрім того, завдяки МРТ можна на ранніх стадіях виявити появу другого вогнища хвороби у пацієнток, які перенесли рак. Близько 20% хворих мають другу пухлину в тій самій або іншій залозі, навіть якщо обстеження та рентгенівська мамографія нічого не визначили. Натомість МРТ здатна виявити найбільше число контрлатеральних раків із часу виявлення первинно діагностованої основної пухлини. Відтак протипухлинна терапія на ранній стадії значно підвищує шанси пацієнтки на повне одужання.
Види діагностики
Щоб виявити недугу на ранній стадії, жінка вже після 20 років має проводити регулярне самостійне обстеження. Крім того, такими ж регулярними мають стати медичні огляди (мамографія, ультразвукове обстеження, магнітно-резонансна томографія).
Магнітно-резонансна томографія (МРТ) це метод отримання пошарового зображення тіла (частини тіла) за допомогою фізичного явища ядерно-магнітного резонансу. При МРТ не застосовується рентгенівське опромінення. Цей метод діагностики показаний жінкам молодого віку з високою щільністю грудей, що ускладнює обстеження на мамографі.
Мамографія - рентгенівський метод дослідження молочних залоз, він дає змогу підтвердити або виключити наявність злоякісного чи доброякісного новоутворення молочної залози.
Окрім мамографії, використовують також ультразвукову діагностику (УЗД). Як зрозуміло з назви, цей метод використовує ультразвукові, а не рентгенівські хвилі. Ультразвукові сканери допомагають ідентифікувати та правильно оцінити стан тканин молочної залози. Завдяки УЗД можна побачити різницю між видами пухлин, визначити їх розмір, форму, текстуру та щільність тощо.
Переваги й недоліки інших видів діагностики
Рентгенівская мамографія - достатньо точний метод діагностики, але неідеальний. Як показали дослідження, при використанні мамографії можливий пропуск до 35% випадків злоякісних пухлин, здебільшого в жінок до менопаузи, коли тканина молочної залози доволі щільна і мамографія малоефективна. Крім того, в 5-10% визначені на мамографії зміни потребують додаткових методів візуалізації та/або біопсії.
УЗД молочної залози значною мірою первинно тільки на рівні скринінгу дозволяє візуалізувати патологічний утвір, уточнити його локалізацію, розміри та структуру. Недоліком УЗД молочної залози є неможливість розрізнити мікрокальцинати – відкладення кальцію, які нерідко є однією з перших ознак переродження доброякісної клітини у злоякісну, як показали дослідження, при використанні УЗД можливий пропуск до 55% випадків злоякісних пухлин.
Зробити записатись пройти МРТ мамографія молочних залоз грудей у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ КТ Ультрадіагностика. Ми чекаємо Вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 (біля Філармонії, приміщення старого пологового будинку), та м. Хмельницький вул. Пілотська 1 (на території Хмельницької обласної лікарні).