Дисплазія шийки матки, конізація лікування дисплазії шийки матки

Радіохвильова конізація шийки матки

1700 грн.

Радіохвильова хірургія дисплазії шийки матки

1500 грн.

ВСЕ ЦЕНЫ

Мельничук Тетяна Вікторівна

Онкогінеколог, променевий терапевт експертного класу.

Дисплазія шийки матки - це передраковий стан, при якому в шийці матки виявляються ненормальні (атипові) клітини. Ці атипові клітини ще не є злоякісними, але за відсутності лікування через кілька років вони можуть стати раковими.

Причини розвитку дисплазії шийки матки

Основною причиною захворюваності дисплазією шийки матки є інфікування вірусом папіломи людини (ВПЛ), що призводить до хронічного запалення шийки матки, порушення механізмів регуляції репарації ДНК і накопичення мутацій в клітинах шийки матки. 

Крім того, розвитку дисплазії шийки матки можуть сприяти:

  • хронічні запальні процеси;
  • травми шийки матки, в тому числі в результаті абортів.

Симптоми дисплазії шийки матки

Хвороба протікає практично безсимптомно і, як правило, виявляється випадково, під час планового огляду у гінеколога. Тим не менш, деякі жінки відзначають присутність непрямих ознак захворювання, до яких відносяться:

  • кров'янисті або мажучі виділення з піхви, які з'являються після статевого акту;
  • болі під час статевого акту, болі внизу живота.

Можливі ускладнення дисплазії шийки матки

Самим грізним ускладненням дисплазії шийки матки є рак шийки матки. Злоякісне переродження тканин може протікати непомітно для самої жінки. Тільки лікар, використовуючи сучасні методи обстеження, може виявити початкові ознаки раку. Не зволікайте зі зверненням до фахівців. Регулярні профілактичні огляди дозволяють контролювати стан жінки та своєчасно проводити лікування дисплазії шийки матки.

Конізація лікування дисплазії шийки матки у медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика»

Радіохвильове хірургічне лікування дисплазії апарат Сургитрон є «золотим стандартом» лікування захворювань шийки матки - це атравматичний метод розрізу і коагуляції м'яких тканин за допомогою високочастотних хвиль. Розтинаючий ефект радіохвилі досягається за рахунок тепла, що виділяється при електричному опорі тканин шийки матки проникненню в них спрямованих високочастотних хвиль. Причому найбільший електричний опір мають патологічно змінені і гинучі клітини, тому деструкції піддаються в першу чергу вони. При цьому безпосередній контакт електроду з клітинами відсутній, а сам електрод не нагрівається. Високочастотна енергія концентрується на кінчику електрода і викликає сплеск внутрішньоклітинної молекулярної енергії, яка нагріває тканини і фактично випаровує клітини.

В результаті радіохвильового впливу тканинні руйнування в кілька разів менше, ніж при використанні будь-якого іншого електрохірургічне обладнання або хірургічного лазера.

Використання радіохвильового скальпеля для видалення патологічного вогнища не супроводжується пошкодженням здорових тканин, не виникає таких післяопераційних наслідків, як набряк, запалення, зведений до мінімуму ризик виникнення грубої рубцевої деформації шийки матки, і тому метод може бути застосований при лікуванні жінок, які не народжували.