УЗД УЗІ УЗИ серця ехокардіоскопія зробити записатись пройти Хмельницький

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря


УЗД серця (ехокардіоскопія)

400 грн.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

УЗД серця (ехокардіоскопія) -  це безпечний і ефективний метод обстеження для запобігання і лікування кардіологічних проблем. Даний спосіб дослідження володіє високою інформативністю і по праву вважається провідним методом діагностики патологій серцево-судинної системи.

УЗД серця являє собою повну картину стану серця та його відділів. Визначаються розміри серця, структур та магістральних судин, розраховується швидкість внутрішньосистемного кровотоку і тиск в серцевих камерах.

УЗД обов'язково виявить такі патології, як наявність рідини (в обсязі) в області перикарда, внутрішньопорожнинних тромбів та інших нехарактерних утворень.

Процедура УЗД серця допомагає розпізнати вади серця, своєчасно діагностувати ішемічну хворобу, кардіоміопатію та інші захворювання.

Також даний метод дозволяє оцінити:

 • стан м'яких тканин;
 • визначити товщину стінок серця;
 • стан клапанного апарату;
 • об'єм порожнин серця;
 • скоротливу активність міокарда;
 • побачити роботу серця в режимі реального часу;
 • простежити швидкість та особливості руху крові в передсердях і шлуночках серця.

Показання до проведення УЗД, УЗІ і УЗИ серця

 • посилене серцебиття, завмирання серця та порушення серцевого ритму;
 • задишка, кашель, болі в грудях і верхній частині живота;
 • часті головні болі, запаморочення, втрата свідомості;
 • набряки, бліді шкірні покриви, холодні кінцівки, підвищений артеріальний тиск;
 • підвищена температура тіла, не пов'язана з іншими захворюваннями, що супроводжується серцебиттям і задишкою.

Процедура проведення УЗД, УЗІ і УЗИ серця

Перед проведенням УЗД серця спеціальна підготовка не потрібна. Необхідно тільки заспокоїтися, відновити дихання і пульс, щоб свідчення були найбільш об'єктивними. Не рекомендується перед процедурою УЗД виконувати великі фізичні навантаження, приймати заспокійливі або стимулюючі препарати, пити напої, що містять кофеїн.

Безпосередньо перед процедурою треба роздягнутися до пояса, зняти прикраси і лягти на кушетку.

Для УЗД застосовується технічно складне, високоякісне ультразвукове обладнання. Суть методу дослідження полягає в тому, що лікар встановлює на певні точки області грудної клітини спеціальні датчики, які дозволяють оцінити стан і функціональність кровотоку, роботу всіх клапанів і отворів серця і якість його скорочень. Завдяки властивості ультразвуку відбиватися від тканини і залежності швидкості його поширення від щільності структури тканини, на моніторі відображається рухливе, реальне зображення серця або його галузі. 

Вся процедура діагностики триває не більше 20 хвилин.

Зробити УЗД серця (ехокардіоскопія) у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностіка». Ми чекаємо Вас за адресою:  м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 - будівля колишнього пологового будинку.