МРТ м'яких тканин шиї гортань гортаноглотка слинні залози щитовидна залоза - найінформативніше та безпечне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому MRI MRT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря


МРТ м'яких тканин шиї (гортань, гортаноглотка, слинні залози, щитовидна залоза)

2050 грн.

МРТ м'яких тканин шиї (гортань, гортаноглотка, слинні залози, щитовидна залоза) з контрастом

3500 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

mrt myagkikh tkanej sheiКращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

МРТ м'яких тканин шиї - це прекрасний метод візуалізації м'яких тканин досліджуваної області без променевого навантаження. Даний метод дає змогу розглянути найменші нюанси у структурі тканин, виявити патології або ж запалення.

Досліджувана область включає в себе гортань, гортаноглотку, слинні залози і щитовидну залозу. 

У нашому медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика» ви можете пройти МРТ швидко і без будь-яких проблем. Спеціально для вас ми використовуємо тільки саму передову і якісну техніку - апарат експертного класу Philips Intera 1.5 T.

Показання до проведення МРТ м'яких тканин шиї

МРТ м'яких тканин шиї може бути призначено, якщо виявлені запальні процеси, посттравматичні або післяопераційні зміни в гортані і гортаноглотке.

Показання для обстеження м'яких тканин шиї (щитовидної залози):

 • аномальне розташування щитовидної залози;
 • можливе наявність сторонніх тіл (неметалевих);
 • запальні процеси в залозі (тиреоїдит);
 • підозра на виникнення пухлин;
 • поразка щитовидної залози інфекцією;
 • різке і нез'ясовне зміна ваги (порушення гормонального рівня);
 • збільшення залози, певне пальпацією (промацує);
 • втома, поганий сон, тахікардія, різкі зміни настрою.

Протипоказання до проведення МРТ м'яких тканин шиї

 • наявність кардіостимулятора, металевих протезів клапанів серця;
 • металеві (феромагнітні) кліпси на судинах головного мозку;
 • електронні або металеві імплантати внутрішнього вуха;
 • інсулінові помпи і нервові стимулятори;
 • металеві предмети (осколки, дріб, металева стружка, кулі), локалізовані в очниці, порожнини черепа;
 • вагітність (I триместр) або підозра на неї.  

Протипоказання до проведення МРТ з контрастом: лікарська алергія в анамнезі, побічні реакції на контрастний препарат для МРТ при попередніх дослідженнях, гостра та хронічна ниркова недостатність, тяжка форма бронхіальної астми.

Підготовка до проведення МРТ м'яких тканин шиї

Перевести вGoogleBing Підготовка до даного виду МРТ не потрібно. При підозрі на пухлинні процеси або при відповідному напрямку лікаря може знадобитися введення контрасту, в такому випадку потрібно приходити на голодний шлунок.

Зробити записатись пройти МРТ м'яких тканин шиї у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 (біля Філармонії, приміщення старого пологового будинку), та м. Хмельницький вул. Пілотська 1 (на території Хмельницької  обласної лікарні).

Процедура проведення МРТ м'яких тканин шиї

Безпосередньо перед процедурою Ви повинні зняти всі металеві предмети (прикраси, годинник, пірсінг та ін.). Під час дослідження Ви будете лежати на пересувному столі, з початком процедури стіл заїде усередину кільцевої частини томографа, де Ви будете перебувати до кінця процедури. В ході сканування не рекомендується робити ніяких рухів, тому перед його початком не забудьте переконатися в тому, що Вам комфортно. Усередині кільця працюють освітлення і вентилятор, а в разі якихось проблем Ви завжди зможете зв'язатися з лікарем по двостороннього зв'язку.

Процедура займає близько 35-40 хвилин. У разі коли потрібне введення контрасту час дослідження буде збільшено до однієї години.