Видалити ліпому видалення ліпом (жировика) радіохвильовим методом

Видалити ліпому (жировик) радіохвильовим методом у Хмельницькому


Олійник Дмитро Ігорович

Хірург, провідний радіохірург Хмельницький, Хмельницької області.

Ліпома (жировик) - це доброякісна сполучнотканинна пухлина, яка розвивається в шарі підшкірної жирової клітковини. Ліпома може утворюватися в будь-якому місці тіла, де є жирова тканина, але найчастіше це голова, спина, живіт, ноги і руки.

Переваги видалення ліпом (жировика) радіохвильовим методом

  • безкровність і безболісність операції;
  • відсутність післяопераційних ускладнень (післяопераційної інфекції, набряків тканин, інфільтратів і нагноєння);
  • максимально короткі терміни реабілітації;
  • оптимальні косметичні результати - післяопераційна рана заживає без формування рубця.

Пройти процедуру видалення ліпом (жировика) радіохвильовим методом у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ«Ультрадіагностика». Ми чекаємо вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 - будівля колишнього пологового будинку.

Принцип дії радіохвильового методу

Надзвичайно ефективним, щадним і безпечним способом видалення ліпом є радіохвильовий метод, здійснюваний за допомогою сучасного апарату Сургітрон.

Унікальна особливість цього способу видалення ліпом полягає в тому, що безконтактна дія радіохвилями високої частоти відбувається виключно на пошкоджені клітини в щонайтоншому шарі зміненої шкіри, при цьому не зачіпаються сусідні здорові тканини. В процесі роботи апарату над хворобливою ділянкою тканини виконується одночасно: розтин клітини, моментальна зупинка кровотечі і дезинфекція місця дії. Завдяки цим особливостям радио-волнового способу видалення ліпом апаратом Сургітрон, у пацієнтів практично не виникає слідів на місці видалення, а загоєння відбувається в найкоротші терміни.

Дана процедура проводиться за короткий час (приблизно 10-20 хвилин), при місцевій анестезії і виключає появу при її проведенні болючих скорочень м'язів і роздратування нервових закінчень. А після видалення ліпом не виникає набряків, болю і запалень.