МРТ ангіографія діагностика судин - найінформативніше та безпечне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому MRI MRT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря


МРТ ангіографія діагностика судин голови

1350 грн.

МРТ ангіографія діагностика судин шиї 1350 грн.
МРТ ангіографія діагностика судин голови та шиї 1650 грн.
МРТ головного мозку та МРТ ангіографія діагностика судин голови 1950 грн.
МРТ головного мозку та МРТ ангіографія діагностика судин шиї 2050 грн.

МРТ головного мозку та МРТ ангіографія діагностика судин голови та шиї

2050 грн.

МРТ головного мозку плюс МРТ ангіографія діагностика судин голови плюс МРТ безконтрастна перфузія головного мозку 2350 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

mr angiografiyaМРТ ангіографія діагностика судин - це високоінформативний і безпечний метод дослідження, що дозволяє оцінити анатомічні і функціональні особливості кровоносного русла. Даний вид МРТ використовується для вірної діагностики та правильного визначення плану лікування інсульту, різних захворювань серця і кровоносних судин.

За допомогою МРТ ангіографії можливо досліджувати судини будь-якої локалізації, але особливо цінну інформацію ця методика дає при дослідженні судин головного мозку та шиї.

У нашому медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика» ви можете провести МРТ ангіографію на сучасному апараті Philips Intera 1.5T. Цей пристрій дозволяє визначати навіть незначні зміни і важко визначні патології і не робить ніякого негативного впливу на організм самого пацієнта.

Показання до проведення МРТ ангіографії діагностика судин

 • аневризми - локальне розширення стінки аорти;
 • інсульт, вазоспазм;
 • атеросклеротична вада, атеросклеротична хвороба;
 • судинні мальформації;
 • вроджений порок серця;
 • стеноз (звуження просвіту) і оклюзія судин;
 • запалення стінки судин - васкуліт;
 • вегетосудинна дистонія і стійкі головні болі;
 • аномалії розвитку;
 • порушення кровообігу;
 • травми голови.

Протипоказання до проведення МРТ ангіографії діагностика судин

 • наявність штучного водія ритму та інших імплантовані в організм хворого пристроїв (штучний протез, штучні клапани серця, металеві пластини тощо);
 • 1 триместр вагітності;
 • клаустрофобія;
 • хронічна ниркова недостатність.

Підготовка до проведення МРТ ангіографії діагностика судин

Ніякої спеціальної підготовки до процедури не потрібно. Останній прийом їжі до проведення дослідження рекомендується здійснювати не пізніше, ніж за 4-6 годин.

Зробити записатись пройти МРТ ангіографію діагностика судин у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 (біля Філармонії, приміщення старого пологового будинку), та м. Хмельницький вул. Плотська 1 (на території Хмельницької  обласної лікарні).

Процедура проведення МРТ ангіографії діагностика судин

Перед входом у приміщення, де знаходиться томограф, пацієнту необхідно зняти з себе ювелірні прикраси і будь-які металеві об'єкти, якщо такі є. Після цього пацієнт лягає на висувний стіл, що знаходиться поруч з туннелевидным модулем томографа. Лікар радіолог знаходиться в суміжній кімнаті, де розташований пульт управління, і спілкується з пацієнтом по гучномовному зв'язку. Протягом процедури пацієнту рекомендується лежати нерухомо, що дуже важливо для отримання інформативних знімків. Під час дослідження лікар може попросити пацієнта затримати дихання на 10-20 секунд.

МРТ ангіографію можливо виконати в двох режимах - з використанням контрастної речовини або без нього. У випадку, якщо передбачається введення контрасту, безпосередньо перед дослідженням в одну з вен передпліччя встановлюється периферичний венозний катетер.

Тривалість дослідження становить в середньому 15 хвилин.