КТ середостіння - високоінформативне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому СКТ МСКТ МДКТ CT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря


КТ середостіння

1350 грн.

КТ середостіння з контрастом

2950 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

КТ середостіння - це неінвазивна, безболісна і практично нешкідлива процедура, яка вигідно відрізняється від інших способів обстеження середостіння, таких як, наприклад медістіноскопія (при якій робиться отвір в області грудей). КТ являє собою цінний метод оцінки стану середостіння у пацієнтів, з нормальними рентгенограммами грудної клітки, але які мають захворювання (наприклад лімфому), які можуть бути пов'язані із захворюванням середостіння.

У нашому медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностіка» використовується новий сучасний сканер Philips Brilliance 64, за допомогою якого можна отримати зображення високої якості і як наслідок точну інформацію про організм.

Показання до проведення КТ середостіння

  • при неточному результаті флюорографії;
  • при виявленні в області середостіння злоякісних пухлин і вузликів;
  • для уточнення діагнозу, який стосується середостіння, але отриманого за допомогою іншого методу дослідження;
  • для визначення наявності пневмонії;
  • при виявленні скупчень рідини незрозумілого походження;
  • для діагностики інших захворювань дихальної та серцево-судинної систем.

Протипоказання до проведення КТ середостіння

КТ (комп'ютерна томографія) середостіння практично нешкідлива для вашого здоров'я. У нас використовується найсучасніше обладнання та низкоінтенсивне випромінювання, що знижує шкоду до мінімуму. У рідкісних випадках можлива незначна алергічна реакція на контрастну речовину, що містить йод, але вона може бути значно ослаблена спеціальними антиалергічними засобами. Варто відзначити, що контраст використовується не у всіх випадках. КТ середостіння протипоказана при вагітності, годуванні груддю, підвищеному рівні креатиніну в крові, цукровому діабеті (II типу) і тиреотоксикозі.

Зробити записатись пройти КТ середостіння у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо вас за адресою:  м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 - будівля колишнього пологового будинку.

Процедура проведення КТ середостіння

Пацієнт перебуває на столі комп'ютерного томографа і слідує вказівкам лікаря-радіолога. Якщо при процедурі буде використовуватися контраст, в районі ліктя або паху буде введений катетер, підключений до сучасного інжектору Ulrich. Цей апарат здатний дуже точно дозувати  речовину, яка вводиться, що виключає ризик введення занадто великої або занадто маленького кількості барвника. Стіл з пацієнтом в'їде всередину сканера, який має форму кільця. Процес отримання зображень займає дуже мало часу, завдяки тому, що в апараті присутня технологія Essence, яка дозволяє обробляти зображення з дуже високою швидкістю при низькоінтенсивному випромінюванні. Це робить процедуру швидкою, ефективною і практично нешкідливою. Лікар-радіолог дає вказівки пацієнтові через спікерфон з суміжного приміщення і спостерігає за всім через скло. Для оповіщення лікаря про те, що виникла якась проблема, у пацієнта весь час буде перебувати спеціальна кнопка. Сучасний новий апарат Philips Brilliance 64 дозволяє отримувати високоякісні знімки організму людини. Для отримання результатів максимальної якості лікар періодично проситиме пацієнта затримувати дихання на кілька секунд. Як правило, вся процедура триває до однієї години. Якщо було використано контрастну речовину, то для якнайшвидшого її виведення з організму треба буде пити якомога більше рідини.