КТ-ангіографія верхніх кінцівок рук руки - високоінформативне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому СКТ МСКТ МДКТ CT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря


КТ-ангіографія верхніх кінцівок

3150 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

КТ-ангіографія верхніх кінцівок рук, руки - це діагностичне дослідження із застосуванням контрастної речовини, що дозволяє виявити різну патологію, пов'язану з порушеннями кровообігу у верхніх кінцівках. За допомогою КТ-ангіографії можна обстежувати кровоносні судини (артерії і вени) з детальним розглядом будови стінок, а також навколишніх тканин і виявляти будь-які патологічні процеси із залученням судин.

У медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностіка» встановлений сучасний апарат Philips Brilliance : мультиспіральний 64-детекторний комп'ютерний томограф. З його допомогою можна отримати тривимірні зображення судин верхніх кінцівок з сотнею тонких анатомічних зрізів.

Показання до проведення КТ-ангіографії верхніх кінцівок

 • тромбоз судин;
 • аневризми судин;
 • варикозна хвороба;
 • судинні пухлини;
 • ушкодження кровоносних судин.

Крім того, КТ-ангіографія верхніх кінцівок може бути рекомендована при симптомах звужень або закупорки кровоносних судин в руках.

Протипоказання до проведення КТ-ангіографії верхніх кінцівок

КТ (комп'ютерна томографія) протипоказана при вагітності і годуванню грудьми, оскільки дослідження може завдати шкоди розвиваючому плоду або дитині.

Ця процедура не може бути проведена, якщо маса тіла пацієнта перевищує 200 кг, це максимально допустиме значення для нашого томографа.

КТ-ангіографії верхніх кінцівок проводиться з контрастуванням, вона може бути вам протипоказана при:

 • непереносимості контрастної речовини, у тому числі на його головні складові - йод;
 • при проблемах з нирками, оскільки вони грають головну роль у виведенні контрасту з організму;
 • наявності проблем із здатністю крові згущуватися;
 • важкому стані пацієнта;
 • підвищеному рівні креатиніну в крові;
 • цукровому діабеті (II типу);
 • тиреотоксикозі.

Підготовка до проведення КТ-ангіографії верхніх кінцівок

Повідомте лікаря якщо у вас були коли-небудь проблеми із здатністю крові згущуватіся, або ві маєте алергічну реакцію на:

 • контрастна речовина;
 • ліки;
 • йод.

За 4-6 годин до проведення цього дослідження забороняється прийом їжі. Вам можуть заборонити прийом лікарських препаратів, які розріджують кров, таких як аспірин. Повідомте лікаря, якщо у вас є підозри на вагітність.

Зробити записатись пройти КТ-ангіографію верхніх кінцівок у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностіка». Ми чекаємо Вас за адресою:  м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 - будівля колишнього пологового будинку.

Процедура проведення КТ-ангіографії верхніх кінцівок

Перед проведенням процедури, в кровоносну судину в районі ліктя встановлюється внутрішньовенний катетер, через який вводиться контрастна речовина за допомогою автоматичного інжектора Ulrich, німецького виробництва. Під час ін'єкції пацієнт може переживати відчуття тепла по усьому тілу, легку нудоту, можливо металевий присмак у роті. Це нормально і незабаром пройде. Пацієнт розміщується на столі томографа і заїжджає на ньому в середину сканера. Сканер має форму кільця і відкритий з обох боків. Процесом управляє лікар-радіолог, спостерігаючи за всім через скло з сусідньої кімнати. У апарат вбудований спікерфон, тому лікар і пацієнт можуть чути один одного. При необхідності пацієнт може швидко викликати лікаря. Лікар кілька разів попросить пацієнта затримати дихання і не рухатися, щоб знімки вийшли максимально якісними. КТ-ангіографії верхніх кінцівок зазвичай триває трохи менше години.

Після проведення дослідження необхідно пити якомога більше води, що сприяє швидкому виведенню контрастної речовини з організму. Зображення, отримані в результаті процедури, можуть бути проглянуті на моніторі комп'ютера, роздруковані на плівці, перенесені на DVD диск або відправлені по електронній пошті.