КТ грудної клітки - високоінформативне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому СКТ МСКТ МДКТ CT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря


КТ грудної клітки

1250 грн.

КТ грудної клітки з контрастом

2700 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

КТ грудної клітки - це неінвазивна діагностична процедура візуалізації, яка використовує комбінацію високочутливого сканера та комп'ютерної технології для відтворення горизонтального або осьового зображення органів грудної клітки. 

Наш медичний центр МРТ і КТ «Ультрадіагностіка» оснащений новим сучасним апаратом Philips Brilliance. Цей 64-зрізовий сканер дозволяє отримати деталізовані зображення будь-якої частини грудної клітки, включаючи кістки, м'язи, жири і органи. 

Показання до проведення КТ грудної клітки

Комп'ютерна томографія може бути виконана для дослідження грудної клітки і її органів, пухлин та інших уражень, травм, внутрішньогрудної кровотечі, інфекційних захворювань, при непояснених болях у грудях.

Також ви можете зробити КТ грудної клітки, щоб оцінити ефективність лікування пухлини. За допомогою цього виду обстеження забезпечується керівництво при біопсії і / або аспірації (вилученню) рідини з грудної клітки.

Протипоказання до проведення КТ грудної клітки

  • якщо ви вагітні, незалежно від терміну;
  • при наявності цукрового діабету;
  • при підвищеному рівні креатиніну в крові;
  • ниркова недостатність;
  • гостра серцева недостатність;
  • тиреотоксикоз;
  • важкий стан хворого;
  • надлишкова маса тіла - для нашого апарату максимальна вага 200 кг.

Зробити записатись пройти КТ грудної клітки у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо вас за адресою:  м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 - будівля колишнього пологового будинку.

Процедура проведення КТ грудної клітки

В залежності від необхідності, контрастну речовину буде введено внутрішньовенно. Для введення контрастної речовини використовується німецький інжектор Ulrich, який може самостійно точно розраховувати дозу введеної рідини. Ви будете лежати на столі комп'ютерного томографа з піднятими руками над головою. Щоб запобігти рухам під час процедури і як наслідок змащеному зображенню, можуть бути використані спеціальні ремені і подушки. Лікар-радіолог буде знаходитися в іншій кімнаті, в якій розташовані елементи управління сканером. Тим не менш, пацієнт завжди перебуватиме в полі зору, так як між кімнатами є вікно. Вбудований в скане спікерфон дозволяє учасникам процесу безупинно спілкуватися. Якщо під час процедури у вас виникне якась проблема, ви зможете скористатися спеціальною кнопкою, яка подасть сигнал лікарю. Як тільки сканер почне обертатися навколо вас, почнеться процес отримання зображень. Ви почуєте клацання, це нормально. Під час процедури вас кілька разів попросять затримати подих. Якщо при процедурі використовувалася контрастна речовина, можливі деякі побічні відчуття, такі як солоний або металевий присмак у роті, короткостроковий головний біль, нудота. Це нормально і відчуття скоро пройдуть. Вас можуть попросити трохи почекати, поки радіолог розгляне відскановану інформацію, з метою переконатися, що всі зображення чіткі. У той час як сама процедура КТ не викликає болю, ви можете відчувати якийсь дискомфорт від знаходження в одній позиції без руху, особливо у випадку недавньої травми або операції.