Лазерне видалення пігментних плям фотоомолодження обличчя та шкіри із застосуванням IPL-технології Lumecca лікування куперозу, акне, постакне Хмельницький

Обличчя
1800 грн.
Шия
1800 грн.
Декольте
1800 грн.
Обличчя + шия
2600 грн.
Обличчя + шия + декольте
3600 грн.
Щоки
1000 грн.
Лоб
1000 грн.
Підборіддя
1000 грн.
Ніс
800 грн.
Кисті рук
1800 грн.
Спина
5000 грн.
Плечі
4000 грн.
1 спалах
250 грн.

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

Lumecca - це передова та потужна система, заснована на дії імпульсів високоінтенсивного світла IPL, для омолодження, вирівнювання кольору, видалення судинних патологій, пігментних плям та покращення текстури шкіри.

Принцип роботи фотоомолодження Lumecca

У Lumecca застосовується технологія імпульсного світла IPL, яка буквально стирає дефекти поверхні шкіри за рахунок потужних імпульсів світла широкого спектру довжини. Потужний пучок світла видимого спектру поглинається специфічними структурами та хромофорами шкіри, що призводить до вибіркового нагрівання дрібних судин, волосяних фолікулів та пігментних клітин та їх подальшої утилізації здоровими клітинами шкіри. Lumecca на сьогоднішній день забезпечує максимальну для апаратів IPL щільність енергії та найкоротший за часом імпульс. Маючи широкий спектр світла, пристрій на відміну від лазерів дозволяє вибирати саме ту частину спектра, яка необхідна для впливу на конкретні хромофори.

Переваги IPL системи Lumecca

 • Lumecca підходить для різних типів шкіри;
 • процедуру можна проводити незалежно від пори року;
 • завдяки охолоджувальному сапфіровому наконечнику процедура стала більш комфортною та безболісною;
 • Lumecca IPL працює не тільки на поверхні шкіри, але і з пігментацією у глибоких шарах;
 • дбайливе омолодження не потребує реабілітаційного періоду;
 • результат лікування зберігається тривалий час.

Показання для проведення фотоомолодження Lumecca

Видалення пігментації - світлові імпульси змушують меланін, що міститься в клітинах шкіри, розпадатися, що призводить до зникнення пігментації. При цьому шкіра в зоні обробки набуває тонусу і еластичності, розширені пори звужуються, метаболізм у тканинах відновлюється.

Видалення судин та судинних зірочок - одним з головних плюсом цієї процедури є безболісне, швидке та безпечне видалення судин та судинної сітки. При видаленні судин та судинних зірочок вплив здійснюється на рівні дерми, де випромінювання поглинається природним пігментом, що входить до складу червоних кров'яних клітин.

Видалення куперозу - омолодження IPL незамінно при необхідності видалити купероз із великих по діаметру зон особи, до яких належать підборіддя, лоб та щоки. Хороший результат фотокоагуляція показує при обробці проблемних ділянок тіла, наприклад, ніг. Фотоспалахи абсолютно безпечні і не залишають по собі рубців, а почервоніння, спричинене світловими спалахами, проходить через кілька годин.

Фотоомолодження обличчя під час розацеа. Розацеа – захворювання шкіри обличчя, яке проявляється почервонінням та розширеними судинами. Фототерапія суттєво покращить стан вашої шкіри – вирівняє її колір та скоротить кількість запальних елементів.

Лікування акне - в ході процедури випромінювання Lumecca впливає на особливий пігмент - порфірин, що сприяє утворенню синглетного кисню, що осідає на клітинних мембранах. В підсумку мембрани руйнуються, а діяльність сальних залоз знижується.

Реабілітаційний період після фотоомолоджування шкіри

Відразу після процедури IPL Lumecca може спостерігатися легке почервоніння шкіри, яке проходить через 1-2 години.

Дрібні кровоносні судини зникають після першої процедури. Великі судини, судинні плями, гемангіоми вимагають повторних сеансів IPL – 3-6 процедур з інтервалом 2 тижні. У місці обробки шкіри світловим пучком можливий легкий набряк та поява невеликих гематом (синців), що поступово зникають протягом тижня.

Після видалення пігментних плям, судин та судинних зірочок можна відразу повернутися до звичного способу життя. Однак не рекомендується протягом 2-3 тижнів відвідувати сауну, солярій та приймати природні сонячні ванни. Щоб запобігти появі нових пігментних плям при виході на вулицю в теплу пору року необхідно наносити на шкіру захисний крем із високим (не менше 50 SPF та PPD) ступенем захисту від ультрафіолетового випромінювання.

Очікувані ефекти

 • усунення дрібних і великих пігментних плям (дрібні зникають після першого сеансу), а також ластовиння;
 • розсмоктування та освітлення застійних плям постакне;
 • нейтралізація проявів куперозу (судинні сітки та зірочки);
 • розгладжування тонких лінійних зморшок;
 • загальне ущільнення та зміцнення м'яких тканин;
 • звуження та очищення пір;
 • повернення шкіри здорового та свіжого вигляду.