МРТ внутрішнього вуха і мостомозочкового кута - найінформативніше та безпечне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому MRI MRT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря 


МРТ головного мозку та внутрішнього вуха й мосто-мозочкового кута спеціалізоване

2350 грн.

МРТ головного мозку та внутрішнього вуха й мосто-мозочкового кута спеціалізоване з контрастом

3750 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

МРТ внутрішнього вуха - найбільш інформативний метод оцінки стану внутрішніх слухових проходів і мосто-мосжечкових кутів. Метод МРТ внутрішнього вуха є оптимальним для виявлення невриноми слухового нерва, адже дозволяє провести діагностику внутрішніх порожнинних структур слухового проходу.

Мостомозжечковому кути часто є місцем локалізації різних патологічних процесів, що вимагають швидкого хірургічного втручання, тому дуже важливо вчасно провести якісну МРТ діагностику мосто-мозжечкові кутів, щоб правильно призначити лікування або попередити небезпечне захворювання. Симптоми захворювань мосто-мозжечкові кутів проявляються в ослабленні лицьового нерва, неточності рухів, розладах слуху, гіпотонії м'язів та інше.

Показання до проведення МРТ внутрішнього вуха

  • запаморочення;
  • зниження або втрата слуху;
  • біль в горлі;
  • біль і свербіж в зовнішньому вусі;
  • виділення рідини з вуха;
  • біль або дзвін у вухах;
  • почервоніння і набрякання зовнішнього вуха.

Зробити записатись пройти МРТ внутрішнього вуха у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою:  м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 (біля Філармонії, приміщення старого пологового будинку), та м. Хмельницький вул. Плотська 1 (на території Хмельницької  обласної лікарні).

Процедура проведення МРТ внутрішнього вуха

Процедура триватиме близько 15 хвилин. У неторорих випадках, при підозрі на наявність важких запальних процесів або ж пухлинних утворень в досліджуваній області, лікар може призначити проведення МРТ внутрішнього вуха з контрастом. У такому випадку процедура дослідження може зайняти до 45 хвилин.

Після завершення дослідження Ви отримаєте знімок дослідження на плівці, опис доктора і запис результатів дослідження на компакт-диск.