Лікар трихолог запис прийом огляд консультація лікування Хмельницький

Трихолог прийом, огляд, консультація, призначення лікування - Костюк Ірина Ігорівна - лікар-трихолог.
550 грн.

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

Деякі не знають, хто такі трихологи. Давайте розповімо

Трихолог - це лікар-дерматовенеролог. Він займається не тільки волоссям, але і шкірою, нігтями та інфекціями, що передаються статевим шляхом. Волосся-це частина організму, і різні трихологічні проблеми є проявами внутрішніх патологій. Наприклад, себорейний дерматит часто провокують неполадки з травленням, а втрата волосся у жінок нерідко пов'язана зі збоями в роботі щитовидної залози.

Облисіння, мабуть, головний біль чоловіків. Чому випадає волосся?

В організмі присутні чоловічі статеві гормони під назвою андрогени. Одним з андрогенів є гормон тестостерон, який під впливом ферменту 5-альфа-редуктази перетворюється в дигідротестостерон (ДГТ). Якщо 5-альфа-редуктаза працює дуже активно, ДГТ стає багато, і він починає діяти на волосяні цибулини. У підсумку, волосся поступово починають стоншуватися і випадати. Цей процес називається андрогенетичною алопецією. Однак не у всіх чоловіків волосяні цибулини чутливі до ДГТ, тому багато і зовсім не лисіють.

Можна цьому запобігти?

На жаль, ні. Поняття профілактики облисіння в трихології не існує. Як правило причина випадання волосся-це генетика. Можна лише зберегти ті волосся, які є на даний момент, і простимулювати їх зростання.

І як же?

Використовувати засоби, які знижують активність 5-альфа-редуктази. Але потрібно дотримуватися обережності, так як деякі препарати негативно впливають на потенцію. Тому краще використовувати речовини, що не впливають на чоловічі гормони, наприклад, міноксидил. Але в будь-якому випадку всі препарати будуть надавати тимчасовий ефект.

Як правильно мити голову?

Шампунь покликаний очищати шкірний покрив, тому під час миття потрібно приділяти увагу саме шкірі, м'яко масажуючи її подушечками пальців, не нігтями. Волосся в цей час омиваються стікає піною. Безпосередньо за самими волоссям необхідно доглядати бальзамами і кондиціонерами.

Як правильно підібрати шампунь?

Шампунь потрібно підбирати в залежності від стану шкіри голови. Вибрати шампунь з першого разу дуже складно: варто враховувати індивідуальну чутливість шкіри до деяких компонентів.

Чим відрізняється шампунь за 50 грн. від шампуню за 300 грн.?

Діючими речовинами. У складі шампуню з мас-маркету, в основному дешеві інгредієнти, які часто не проходили необхідних досліджень. У шампунях класу преміум або люкс більш дорогі компоненти, що пройшли належну перевірку.

Буває, що голова свербить просто так?

Сверблячка не виникає просто так. З такою проблемою потрібно проконсультуватися з лікарем. Це може бути контактний дерматит, короста, алергічний дерматит на шампунь або засіб для укладання. Нерідко свербіж є симптомом якогось внутрішнього захворювання, неправильного харчування або нестачі фізичних навантажень.

Як позбутися від лупи?

Необхідний комплексний підхід до проблеми, а саме грамотно підібраний зовнішній догляд, а також боротьба з причиною, що викликала лупа.

Чи обов'язково носити шапку взимку?

Не обов'язково. Холод позитивно впливає на шкіру голови, оскільки змушує підшкірні судини поперемінно звужуватися і розширюватися, а це позитивно позначається на кровопостачанні волосяних цибулин. Не дарма ж існує така лікувальна процедура в трихології, як кріомасаж. Це вплив рідким азотом, температура якого близько -197° с.

А як бути з феном, сушити волосся шкідливо?

Шкідливо тільки для самого волосся. На їх зростанні це ніяк не позначається. При використанні фена, навіть при застосуванні холодного струменя повітря, пошкоджується кутикула волосяного стрижня і волосся стає сухим і ламким.

Правда, що чим частіше стригти волосся, тим вони будуть густіше?

Ні. Діаметр волосся визначається розміром волосяного фолікула, а на нього стрижка вплинути не може, так як фолікул розташований під шкірою. Візуально може здатися, що волосся стало більше, але насправді це не так.

Людина знайшла у себе в 25 років сиве волосся. Це страшно?

Це може бути варіантом норми і залежить від індивідуальної активності меланоцитів - клітин, що виробляють пігмент меланін. Але якщо сивого волосся стає багато, то це вже привід звернутися до лікаря, оскільки не виключені якісь внутрішні неполадки в організмі, що відбивається на виробленні меланіну.

Як ставитися до засобів народної медицини?

Засоби народної медицини не проходять будь-яких досліджень. Ніхто не знає, як на волосся діє картопля з цибулею. Я вважаю за краще все ж знати механізм дії препаратів.