КТ суглобів - високоінформативне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому СКТ МСКТ МДКТ CT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря


КТ плечового суглобу

 

1250 грн.

КТ ліктьового суглобу   1250 грн.
КТ променезап'ясткового суглобу   1250 грн.
КТ кульшового суглобу   1250 грн.
КТ колінного суглобу   1250 грн.

КТ гомілково-ступневого суглобу

 

1250 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

kt sustavov

КТ суглобів - сучасний метод діагностики, який дозволяє отримати рентгенологічні знімки щільних кісткових утворень, суглобових поверхонь, м'язів і підшкірно-жирової клітковини. На відміну від знімків, одержуваних при звичайній рентгенографії, КТ діагностика відображає поперечний зріз кістки або порожнині суглоба на певному рівні.

За допомогою комп'ютерної томографії суглобів можна визначити їх розміри, суглобові щілини, кількість рідини в суглобовій сумці, патологічні зміни в суглобах, хрящові розростання, остеофіти, аномалії кістково-суглобового апарату, наявність набряку в суглобі. КТ-знімки незамінні в діагностиці при визначенні стратегії лікування і контролі ходу лікування травм, артритів і артрозу.

У медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностіка» дослідження проводиться на апараті останнього покоління Philips Brilliance. Це високошвидкісний 64-зрізовий сканер позволяюет значно зменшити тривалість сканування, робити сотні тонких анатомічних зрізів, і створювати 3D-зображення.

Показання до проведення КТ суглобів

 • доброякісні та злоякісні пухлини в області суглобів;
 • артрити і артрози в суглобах;
 • аномалії розвитку суглобів і прилеглих тканин;
 • остеомієліт (запалення), остеофіти;
 • скупчення рідини в порожнині суглоба;
 • сторонні предмети в суглобах;
 • травматичні ушкодження в області суглобів.

Комп'ютерна томографія надає детальні зображення внутрішньої частини суглобів і є незамінною при плануванні хірургічного втручання і контролю ходу процесу одужання.

Протипоказання до проведення КТ суглобів

Комп'ютерна томографія суглобів протипоказана при вагітності, оскільки може завдати шкоди плоду. Дослідження також має обмеження для пацієнтів з надлишковою масою тіла, максимальна вага для нашого томографа 200 кг.

КТ із застосуванням контрастної речовини має додаткові протипоказання:

 • алергія на йодовмісну контрастну речовину;
 • ниркова та серцева недостатність;
 • цукровий діабет;
 • підвищений рівень креатиніну в крові;
 • проблеми зі згортанням крові;
 • тяжкий стан хворого;
 • тиреотоксикоз.

Комп'ютерна томографія з контрастуванням не рекомендується при лактації, так як контраст потрапляє в грудне молоко. Після сканування не слід годувати дитину грудним молоком протягом двох діб і вживати багато рідини.

Підготовка до проведення КТ суглобів

У деяких випадках, при дослідженні м'яких тканин, хрящових структур, КТ (комп'ютерна томографія) суглобів передбачає використання йодовмісної контрастної речовини. Перед такою процедурою за 4-6 годин пацієнту слід утриматися від прийому їжі і пиття. Пацієнту необхідно поставити до відома нашого лікаря про всі ліки, які він приймає, а також, якщо є алергія на контрастну речовину. Можливо, пацієнту призначать спеціальні ліки, щоб знизити ризик алергічної реакції.

При проведенні КТ без контрастного підсилювача попередня підготовка не потрібна.

Зробити записатись пройти КТ, МСКТ, МДКТ суглобів у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою:  м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 (біля Філармонії, приміщення старого пологового будинку), та м. Хмельницький вул. Плотська 1 (на території Хмельницької  обласної лікарні).

Процедура проведення КТ суглобів

При дослідженні з контрастним підсилювачем, барвник вводять внутрішньовенно за допомогою автоматичного німецького інжектора Ulrich. Під час введення контрастної речовини пацієнт може відчувати металевий присмак у роті, легку нудоту, відчуття тепла по тілу. Це нормально, і проходить сама по собі протягом короткого проміжку часу.

Пацієнт лягає на зручний стіл томографа. Дослідження великих суглобів (кульшових, плечових), проводиться в положенні лежачи на спині. При скануванні менших суглобів передбачаються різні варіанти розміщення пацієнта, при яких у кільцеву частина томографа поміщається лише досліджувана кінцівку.

Процесом дослідження керує лікар-радіолог, який під час сканування буде перебувати в сусідній кімнаті. Між кімнатами встановлено вікно, що дозволяє лікарю візуально контролювати весь процес. Для двостороннього зв'язку томограф Philips Brilliance 64 оснащений спікерфоном. Повідомити лікаря про виникнення якоїсь проблеми допоможе спеціальна кнопка екстреного виклику.

Процедура дослідження займає близько 30-45 хвилин, без контрастного підсилювача близько 10 хвилин.