МРТ шлунка - найінформативніше та безпечне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому MRI MRT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря


МРТ шлунка (МРТ черевної порожнини та поза черевного простору плюс МРТ жовчовивідних протоків)

3450 грн.

МРТ шлунка (МРТ черевної порожнини та поза черевного простору плюс МРТ жовчовивідних протоків) з контрастом

5200 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

МРТ шлунка - досить складний вид діагностики, разом з тим, на відміну від традиційних методів, він є неінвазивним і безболісним, при цьому інформативність такого обстеження дійсно дуже висока. Завдяки цьому методу можна вивчити структуру шлунка та оцінити порушення, виявити дефекти розвитку, зміни, появу пухлин.

Томографія шлунка дозволяє з точністю визначити ступінь і тяжкість гастриту або ж діагностувати виразкову хворобу на ранній стадії.

Показання до проведення МРТ шлунка

Томографію частіше призначають для діагностики або контролю ефективності лікування при наступних захворюваннях: 

  • виразкову хворобу шлунка;
  • хронічні або гострі гастрити;
  • рак шлунка;
  • езофагоспазм стравоходу;
  • діафрагментальні грижі.

Протипоказання до проведення МРТ шлунка

Протипоказанням до процедури служить лише наявність кардіостимулятора або інших імплантованих приладів, а також будь-яких металевих предметів в організмі.Також процедуру слід з обережністю призначати вагітним, так як в такому випадку застосування МРТ з контрастом заборонено. У разі, якщо пацієнт страждає на епілепсію або судоми, дослідження також може бути скасовано.

Підготовка до проведення МРТ шлунка

Ніякої особливої підготовки процедура не вимагає. Зазвичай рекомендується утримуватися від їжі та пиття за 5-6 годин до дослідження. 

У деяких випадках може знадобитися введення контрасту для «висвічування» потрібних лікарю ділянок. Введення проводиться в вену, ніяких больових або неприємних відчуттів не викликає ускладнень після нього також не спостерігається.

Зробити записатись пройти МРТ шлунка у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 (біля Філармонії, приміщення старого пологового будинку), та м. Хмельницький вул. Плотська 1 (на території Хмельницької  обласної лікарні).

Процедура проведення МРТ шлунка

Процедура безболісна і проста, хворий не відчує магнітного поля або радіохвиль. Пацієнта поміщають в тунель томографа, який оснащений вентиляцією і освітленням. Всередині тунелю потрібно зберігати повну нерухомість - будь-які рухи можуть призвести до спотворення зображення. Дослідження триває в середньому близько 30 хвилин. У підсумку вийде картинка, на якій зображено шлунок в 3-х проекціях. Отримані дані використовуються для постановки чи підтвердження діагнозу.