МРТ хребта спини позвоночника - найінформативніше та безпечне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому MRI MRT


Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря

mrt spyny

МРТ шийного відділу хребта

1550 грн.

МРТ грудного відділу хребта

1550 грн.

МРТ попереково-крижового відділу хребта 1550 грн.
МРТ крижів і куприка 1650 грн.
МРТ двох відділів хребта 2750 грн.
МРТ трьох відділів хребта 4050 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

МРТ хребта - це найкращий метод для оцінки анатомічної будови спини, виявлення новоутворень та інших захворювань. МРТ хребта може бути зроблена як для всієї спини, так і для окремо взятого відділу хребта. По відділах МРТ хребта можна розбити на МРТ щейного відділу хребта, МРТ грудного відділу хребта, МРТ попереково-крижового відділу хребта та МРТ куприка.

МРТ хребта є найбільш точним методом діагностики даної області та дозволяє лікарю-диагносту розглянути найменші нюанси як кісток хребта (хребців), так і м'яких тканин, тобто, міжхребцевих дисків, спинного мозку, судин і так далі. Якщо в ході дослідження будуть знайдені якісь відхилення, будь то грижі міжхребцевих дисків або пухлинні утворення, то пацієнту в такому випадку пропонується пройти більш детальне дослідження, при якому може знадобитися введення контрастної рідини. Це може бути корисно так само в разі післяопераційного контролю, контрастна рідина допомагає відрізнити на знімку старі шрами і рубці від нових травм, пухлин або запалень. Все ж набагато частіше зустрічаються просто грижі і протрузії, тому більшість досліджень проводяться без введення контрасту.

У нашому медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностіка» Ви можете зробити МРТ всього хребта (скринінг хребта), при якому для отримання знімків потрібно комбінація з двох котушок, але це дає можливість отримати знімок всього хребта відразу. МРТ шийного відділу поводится в 16-тіканальной нейроваскулярной котушці, грудного, поперекового і куприка на 15-тіканальной спинний котушці. Це котушки нового покоління розроблені спеціально для 1.5 теслових 16 канальних МРТ апаратів Philips Intera і дають прекрасну якість зображення.

Показання до проведення МРТ хребта

 • часті болі в спині;
 • сильні і часті мігренозні болі;
 • порушення рухливості хребта;
 • підозри на ураження хребта;
 • підозри на пухлини і їхні метастази;
 • контроль після операції на хребті;
 • підозра на грижі;
 • підозра на хвороби спинного мозку.

МРТ хребта дозволяє виявити:

 • інфекції;
 • стеноз хребетного каналу (знайти області хребта, в яких хребетні канали аномально звужені);
 • області хребта мають погане кровопостачання;
 • проблеми з міжхребцевими дисками, такі як грижі, протрузії або розриви міжхребцевих дисків (МРТ хребта так само покаже вплив проблемного диска на прилеглі тканини, наприклад, защемлення нерва диском);
 • вроджені відхилення у розвитку хребта;
 • пошкоджено нерва, створене травмою або захворюванням, таким як розсіяний склероз;
 • області запалення суглобів (артрит) або втрати кісткової маси;
 • вплив пухлини на хребет (кістки, міжхребетні диски, нерви).

Підготовка до проведення МРТ хребта

Ніякої особливої підготовки до МРТ не потрібно. Пацієнту лише не варто пити перед процедурою багато рідини і переїдати, адже йому доведеться нерухомо пролежати в трубі томографа досить тривалий час.

Зробити записатись пройти МРТ хребта спини позвоночника у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 (біля Філармонії, приміщення старого пологового будинку), та м. Хмельницький вул. Пілотська 1 (на території Хмельницької  обласної лікарні).

Процедура проведення МРТ хребта

В середньому, кожен з відділів хребта робиться близько 20 хвилин. Якщо пацієнту треба зробити відразу кілька відділів, то час збільшиться не так сильно, тому що немає необхідності перекладати пацієнта. При проведенні МРТ хребта з контрастом час дослідження може збільшитися до однієї години. Після цього буде потрібно ще пів години на підготовку висновку доктора. У результаті пацієнт отримує знімок на плівці, висновок доктора і запис результатів дослідження на диск.