КТ хребта - високоінформативне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому СКТ МСКТ МДКТ CT


Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря

kt trokh vddlv khrebta

КТ шийного відділу хребта

1250 грн.

КТ грудного відділу хребта

1250 грн.

КТ попереково-крижового відділу хребта 1250 грн.
КТ двох відділів хребта 2050 грн.
КТ трьох відділів хребта 2850 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

КТ хребта - це високоінформативний метод дослідження, завдяки якому можна отримати тривимірне зображення (в різних площинах) тіл хребців, хребетного каналу і спинного мозку. КТ хребта надає більш докладні дані, ніж стандартний рентген, забезпечуючи тим самим додаткову інформацію о травмах і захворюваннях.

У нашому медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностіка» встановлено новий сучасний томограф Philips Briliance. Даний апарат дозволяє робити 64 так званих «зрізу» (зображення).

Показання до проведення КТ хребта

 • пошуку і дослідження грижі міжхребцевого диска;
 • пошуку пухлин та інших уражень;
 • оцінки ступеня травми;
 • діагностики структурних аномалій, таких як ущелина хребта (тип вродженого дефекту хребта);
 • діагностики вад розвитку судин, коли інші види обстеження, такі як рентген або фізичний огляд, не є переконливими.
 • оцінки ефективності лікування хребта, наприклад, хірургічного втручання або іншої терапії.

Протипоказання до проведення КТ хребта

Якщо передбачається використання контрастної речовини, існує ризик виникнення алергії на його інгредієнти (йод, молюсків). Шалені матері повинні почекати 24 години після застосування контрасту перед поновленням грудного вигодовування. Вагітним КТ протипоказано, так як процедура може завдати шкоди плоду. Іншими протипоказаннями до проведення КТ хребта є:

 • проблеми з нирками і зі згортанням крові (при контрастуванні);
 • тиреотоксикоз;
 • цукровий діабет (2 типу);
 • підвищений рівень креатиніну в крові.

Підготовка до проведення КТ хребта

Перед процедурою слід довести до відома лікаря діагностичного центру:

 • про те, що ви вагітні, підозрюєте, що можете бути вагітні або годуєте грудьми;
 • про наявність алергії на йод або молюсків (при застосуванні контрастування). Якщо така є, може бути застосованний антиаллергічний засіб для її нейтралізації;
 • про всі ліки, які ви приймаєте, в тому числі про харчові добавки і травах.

Якщо контраст не використовується, ніякої особливої підготовки не потрібно, в іншому випадку вам будуть запропоновані обмеження по харчуванню (нічого не їсти і не пити за 4-6 годин).

Зробити записатись пройти КТ, МСКТ, МДКТ хребта у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою:  м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 (біля Філармонії, приміщення старого пологового будинку), та м. Хмельницький вул. Плотська 1 (на території Хмельницької  обласної лікарні).

Процедура проведення КТ хребта

При застосуванні контрастної речовини, у вену на руці буде встановлений катетер. Процес введення барвника повністю контролює автоматичний інжектор Ulrich, німецького виробництва. Він здатний самостійно розраховувати оптимальне дозування. Стіл в'їде в великий круглий отвір сканера, який буде обертатися і робити знімки. Лікар-радіолог буде знаходитися в іншій кімнаті, де розташовані елементи управління апаратом. Тим не менш, пацієнт перебувати в постійному полі зору лікаря і чує його інструкції через динаміки, вбудовані в томограф. Зв'язок двосторонній, так що лікар теж може його чути. Крім того, у вас буде постійно перебувати кнопка термінового виклику лікаря, якою ви зможете скористатися в будь-який момент у разі виникнення раптової проблеми. При контрастуванні можливі такі побічні відчуття як солоний або металевий присмак у роті, нудота, легке нездужання. Ці відчуття швидко проходять. Пацієнта кілька разів попросять затримати дихання на кілька секунд. У той час як сама процедура КТ хребта не викликає болю, можливі больові відчуття від перебування в нерухомому стані.