Блефаропластика пластична корекція повік Хмельницький

Блефаропластика - це пластична корекція повік, під час якої видаляють зайву шкіру і жир, що скупчився навколо очей, а також підтягують м'язи, що ослабли. Ця пластична операція вважається найефективнішим вирішенням проблеми обвислих повік.

Навіщо потрібна блефаропластика

Різні чинники впливають на ніжну шкіру навколо очей. Це і погана екологічна обстановка, і постійні стресові ситуації, і неправильне харчування, і зловживання декоративною косметикою. Згодом шкіра стає менш еластичною, утворюються мішки та обвислі повіки.

Блефаропластика проводиться в тому разі, коли утворюються зайві шкірні шари на верхніх або нижніх повіках. Повіки після блефаропластики стають підтягнутими, а погляд - більш відкритим. Цей вид шкірного дефекту визнаний не тільки візуальним. Шкірні мішки, що утворюються на повіках, спричиняють масу незручностей. Вони погіршують периферичний зір, і тобі дедалі складніше бачити боковим зором.

Показання до проведення блефаропластики

  • зайва шкіра верхніх і нижніх повік;
  • жирові мішки повік;
  • опущені зовнішні куточки очей;
  • зморшки нижньої повіки;
  • бажання змінити форму і розріз очей.

Як готуються до блефаропластики

Перед тим як зробити операцію, лікар проведе огляд. Крім того, офтальмолог має перевірити сльозовиділення і зір.

За кілька днів до блефаропластики потрібно перестати пити таблетки, які зменшують згортання крові, наприклад нестероїдні протизапальні засоби.

Як проводять блефаропластику

Щоб зробити операцію, лягати на кілька днів у лікарню не потрібно.

Процедура займає всього близько 30 хвилин. На самому початку лікар вколе місцеве знеболювальне, яке викликає відчуття оніміння в повіках. І тільки після цього приступить до роботи. Хірург зробить невеликі розрізи по природних складках шкіри, видалить її надлишки або жирову тканину. Потім він підтягне в'ялі м'язи, а наприкінці накладе шви на рану.