МРТ селезінки - найінформативніше та безпечне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому MRI MRT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря


МРТ селезінки (МРТ черевної порожнини та поза черевного простору плюс МРТ жовчовивідних протоків)

3450 грн.

МРТ селезінки (МРТ черевної порожнини та поза черевного простору плюс МРТ жовчовивідних протоків) з контрастом

5200 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

МРТ селезінки - це ефективний спосіб відстеження патологій розвитку органу та формування різних типів хвороб. 

МРТ селезінки дозволяє визначити точний стан органу і зміну його розмірів і структури. Метод магнітно-резонансної томографії дає чітку картину стану органу і дозволяє визначити існуючі проблеми. З причини складної будови органу, саме МРТ дозволяє поставити пацієнту діагноз з високим ступенем точності.

Показання до проведення МРТ селезінки

Дослідження селезінки може проводитися як при підозрі на наявність певного типу захворювань, так і для відстеження наслідків хвороб і реабілітації після операцій. Показаннями до проведення МРТ є раніше перенесений мононуклеоз та інші вірусні захворювання. Також використовують метод при наявності підозри на наступні типи захворювань і патологій:

  • лейкоз;
  • черевний тиф;
  • новоутворення;
  • порушення структури, перекручення, аномалії розвитку.

Особливо важливим є визначення наявності збільшення селезінки. Цей симптом супроводжує багато захворювань і є основою для призначення пацієнту особливого режиму рухової активності щоб уникнути розриву органу.

Протипоказання до проведення МРТ селезінки

Процедура може проводитися як стандартним методом, так і з контрастним підсиленням. У разі використання контрастного підсилення протипоказанням може ставати індивідуальна непереносимість препарату з виникненням алергії. Також протипоказанням може стати і наявність ниркової недостатності. Категоричним протипоказанням для проведення МРТ з посиленням є і годування груддю.

Протипоказано проведення даного типу процедури і для тих пацієнтів, в організмі яких є різного роду сторонні металеві елементи.

Зробити записатись пройти МРТ селезінки у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 (біля Філармонії, приміщення старого пологового будинку), та м. Хмельницький вул. Плотська 1 (на території Хмельницької  обласної лікарні).

Підготовка до проведення МРТ селезінки

Так як метод дослідження не инвазивен, особливої підготовки не потрібно, головне зняти всі металеві прикраси перед процедурою, а під час сканування дотримуватися повної нерухомісті. Якщо лікар повідомив, що для більш точного дослідження буде застосовано контрастну речовину, то треба відмовитися від їжі та напоїв за п'ять годин до МРТ.