КТ ліктьових суглобів ліктя - високоінформативне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому СКТ МСКТ МДКТ CT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря


КТ ліктьового суглобу

 

1250 грн.

КТ ліктьового суглобу з контрастом   2950 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

КТ ліктьових суглобом - це процедура ктороя дозволяє створювати пошарові зображення, для докладного розгляду особливостей будови і аномалій розвитку ліктьового суглоба.

У нашому медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностіка» комп'ютерна томографія проводиться на новому сучасному апараті Philips Brilliance 64, який дозволяє отримати якісні знімки організму за короткий проміжок часу, і значно знизити променеве навантаження на пацієнта. Мультідетекторний 64-зрізовий сканер робить сотні тонких анатомічних зрізів з наступним 3D-моделюванням.

Показання до проведення КТ ліктьових суглобів

КТ ліктьових суглобів може бути показана до проведення з наступних причин:

 • артрит, артоз ліктьових суглобів;
 • новоутворення і метастази в лікті;
 • аномалії розвитку ліктьових суглобів;
 • травми ліктьових суглобів і кісток;
 • остеомієліт (запалення ліктьового суглоба);
 • остеохондропатії;
 • скупчення гною, крові та іншої рідини в суглобах;
 • пошкодження в районі ліктя (перелом, вивих, гематома в м'яких тканинах).

Комп'ютерна томографія не замінна при плануванні операцій на лікті будь-якої складності. Крім того, отримані під час сканування знімки зможуть допомогти лікарю відслідковувати динаміку одужання.

Протипоказання до проведення КТ ліктьових суглобів

КТ (комп'ютерна томографія) ліктьових суглобів не проводиться при вагітності, так як сканування може завдати шкоди плоду. 

До дослідження не допускаються пацієнти з великою масою тіла. Вагове обмеження для нашого томографа становить 200 кг.

Комп'ютерна томографія з контрастуванням має додаткові протипоказання:

 • алергічна реакція на контрастну речовину, в тому числі на її головний компонент - йод;
 • хвороба нирок;
 • цукровий діабет (II типу);
 • підвищений рівень креатиніну в крові;
 • гостра серцева недостатність;
 • тяжкий стан хворого;
 • проблеми зі згортанням крові;
 • тиреотоксикоз.

Дане дослідження не рекомендується для жінок, що годують грудьми, так як барвник потрапляє в грудне молоко. Після дослідження не слід годувати дитину груддю протягом двох діб.

Зробити записатись пройти КТ ліктьових суглобів у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо вас за адресою:  м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 - будівля колишнього пологового будинку.

Процедура проведення КТ ліктьових суглобів

Якщо комп'ютерна томографія передбачає використання контрастної речовини, її вводять внутрішньовенно в строго потрібній кількості, за допомогою автоматичного німецького інжектора Ulrich. Ін'єкція абсолютно безпечна для здоров'я пацієнта, але  іноді супроводжується певними відчуттями, а саме легкою нудотою, металевим присмаком у роті, відчуттям тепла по всьому тілу. Це нормально і проходить саме собою.

Пацієнт розміщується на зручному столі, який під час сканування в'їжджає на територію кільцевої частини томографа. Протягом сканування кільце обертається навколо столу, а стіл трохи рухається в горизонтальній площині, при цьому пацієнт повинен зберігати повну нерухомість. Що б допомогти пацієнтові лежати без руху, можуть використовуватися спеціальні ремені і подушки. Кілька разів вас попросять затримати дихання на кілька секунд.

Весь процес контролює лікар-радіолог, який знаходиться в сусідній кімнаті, де встановлений пульт управління. Бачити пацієнта дозволяє вікно, а чути - динамік і мікрофон, які вбудовані у комп'ютерний томограф Philips Brilliance 64. У розпорядженні пацієнта весь час буде спеціальна кнопка для екстреного виклику радіолога.

Час проведення сканування займає близько 5 хвилин, з контрастною речовиною - 30-40 хвилин.