Мезотерапія обличчя мезотерапія для волосся Хмельницький

Мезотерапія обличчя

Мезотерапія обличчя  – ефективний спосіб зробити шкіру більш пружною і свіжою. Ін'єкційним шляхом в проблемні області вводиться спеціальний коктейль з багатим складом. В основі дії мезотерапії є стимуляція локального кровообігу та насичення клітин обраної зони біологічно активними речовинами. Помітити перші зміни можна вже після першого введення препарату. Для того щоб отримати виражений ефект, необхідно пройти курс з 5-10 процедур.

Вся процедура триває 15-30 хвилин, в залежності від площі обраної зони.

Внутрішньодермальне введення препаратів проводиться тонкою голкою, що дає змогу зменшити неприємні відчуття під час процедури.

Мезотерапія може використовуватись для омолодження шкіри всього тіла. В більшості випадків вітамінні комплекси вводять в область шиї, обличчя. Активні компоненти дозволяють не тільки зберегти привабливий зовнішній вигляд шкіри, а й стимулюють ріст волосся. Це дозволяє використовувати мезотерапію людям із підвищеною ламкістю волосся та його схильністю до випадіння.

Ефект від мезотерапії може зберігатися від 3 місяців до декількох років. Скільки він буде тривати у кожному конкретному випадку — можна оцінити після декількох процедур.

Мезотерапія для волосся

Мезотерапія для волосся – це сучасна методика, спрямована на оздоровлення шкіри волосистої частини голови.

Ін’єкційна мезотерапія являє собою введення різних корисних речовин в середньому шарі шкіри, доставляючи їх необхідну кількість безпосередньо до волосяних цибулин. При комплексному лікуванні, такий метод дозволяє швидко і якісно вирішити існуючі проблеми шкіри голови, зупинити випадання, активізувати зростання, відновити і поліпшити стан волосся по всій довжині.

Як діє мезотерапія для росту волосся?

За рахунок поліпшення мікроциркуляції крові відбувається активація росту нових волосків. У свою чергу, проникаючи безпосередньо до фолікулів, поживні речовини, вітаміни і екстракти насичують волосся зсередини, продовжуючи фазу росту волосся, а також збільшуючи їх щільність і густоту.

Мезотерапія для росту волосся: які корисні властивості?

У складі препаратів для процедури поєднуються корисні речовини різного походження:

  • вітаміни різних груп;
  • корисні мікроелементи;
  • кислоти органічного походження;
  • екстракти тваринного походження і лікарських рослин;
  • лікувальні препарати.