КТ-колонографія віртуальна колоноскопія обстеження кишечника - високоінформативне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому СКТ МСКТ МДКТ CT
Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря
КТ-колонографія (віртуальна колоноскопія) |
2350 грн. |
КТ-колонографія (віртуальна колоноскопія) з контрастом |
4350 грн. |
Запис диску - 50 гривень.
Друк плівки - 200 гривень.
Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐
КТ-колонографія - це процедура, яка проводиться з метою діагностики товстої кишки або усього шлунково-кишкового тракту, із застосуванням нейтральної контрастної речовини і комп'ютерного томографа.
Медичний центр МРТ і КТ «Ультрадіагностіка» пропонує зробити КТ-колонографію на новому Philips Brilliance. Цей сучасний апарат може робити 64 зрізи (зображення) із заданим інтервалом і з різних ракурсів, що дозволяє усебічно обстежувати потрібну частину шлунково-кишкового тракту. Крім того, в ньому присутня технологія Essence, яка дозволяє істотно збільшити швидкість обробки зображення і понизити час і інтенсивність опромінення. Усе це дозволяє проводити якісні дослідження і зводити до мінімуму можливі ризики для здоров'я.
Переваги КТ-колонографії
- Найякісніше дослідження товстої кишки, без хірургічного втручання.
- Процедура унеможливлює завдання шкоди кишковику через ушкодження його стінок.
- Це дослідження підходить пацієнтам, яким протипоказана колоноскопія, з порушеннями здатності крові згущуватися, важкою серцевою або дихальною недостатністю.
- Одночасно з товстою кишкою, проводиться дослідження органів, які знаходяться поруч, а саме тазу і черевної порожнини.
- КТ-колонография добре переноситься, і практично повністю безпечна для здоров'я.
Показання до проведення КТ-колонографії
Головною причиною для проведення КТ-колонографії є виявлення поліпів або раку в товстій кишці.
Показаннями до проведення КТ-колонографії можуть бути:
- запалення товстої кишки;
- поліпи кишковика;
- ракові пухлини товстої кишки;
- виразковий коліт;
- підозра на хворобу Крону;
- сильна слабкість.
Також КТ-колонографія рекомендується при наступних симптомах:
- різка втрата ваги;
- виявлення крові у фекаліях.
Протипоказання до проведення КТ-колонографії
- При вагітності, оскільки може нести шкоду плоду в утробі. Повідомте нашого лікаря, якщо у вас є підозра на вагітність.
- При годуванні грудьми, жінкам не рекомендується годувати грудьми дитину впродовж однієї доби після процедури.
- Якщо вага пацієнта перевищує максимально допустиму, яка для нашого томографа складає 200 кг
- При алергічній реакції на контрастну речовину, у тому числі на її головні складові - йод і молюски.
- При проблемах з нирками.
- При важкій формі цукрового діабету.
Підготовка до проведення КТ-колонографії
Для того, щоб стінки товстої кишки можно було добре продивитися, за 24 години до дослідження призначається безшлакова дієта з прийомом великої кількості рідини (до 2-3 літрів в добу). Вам також призначать препарат "Діагнол" для ефективного очищення кишковика і товстої кишки.
Перед проведенням дослідження повідомите лікаря, якщо вас турбує серце, печінка або є захворювання нирок, а також про усі недавні інфекції.
Обов'язково повідомите про усі лікарські препарати, харчові добавки і трави, які ви приймаєте. Якщо ви знаєте, що у вас є алергія на йод або молюсків повідомите про це нашого радіолога. Для зменшення алергічної реакції, можливо, вам доведеться прийняти спеціальний антиалергічний препарат.
Зробити записатись пройти КТ-колонографію у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 - будівля колишнього пологового будинку.
Процедура проведення КТ-колонографии
Як правило, пацієнт лежить на спині, рідше на боці або на животі. Для того, щоб пацієнтові було зручно і він не рухався, можливе застосування ременів і подушок. Далі в товсту кишку вводиться дуже тонка і гнучка трубка, через яку акуратно закачується повітря, за допомогою спеціального насоса-груші. Під дією газу пряма кишка розпрямляється і усі патології, такі як, наприклад, поліпи, стають видні, тому наступним етапом йде сканування. Стіл з пацієнтом рухається по рейках всередину сканера, який швидко робить знімки. Лікар-радіолог даватиме пацієнтові інструкції по спікерфону, вбудованому в апарат. Пацієнт і лікар можуть бачити один одного через вікно між приміщеннями. У томографі є спеціальна кнопка, за допомогою якої пацієнт може викликати лікаря у разі екстреної необхідності. Зазвичай тривалість процедури не перевищує 15 хвилин.