КТ нирок і надниркових залоз - високоінформативне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому СКТ МСКТ МДКТ CT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря


 

КТ нирок і надниркових залоз

1150 грн.

КТ нирок і надниркових залоз з контрастом

2750 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

КТ нирок і надниркових залоз - це один з найбільш інформативних методів діагностики, що дозволяє отримати тривимірне зображення цих органів. Дуже велике значення метод має при виявленні новоутворень, сечокам'яної хвороби, аномалій судин в даних органах, і інших захворювань.

У нашому медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностіка» використовується сучасний апарат Philips Briliance, в якому присутня нова технологія Essence.Завдяки ній істотно знижується час сканування і можна використати випромінювання з низькою інтенсивністю, що значно знижує шкоду для здоров'я. Крім того цей апарат дозволяє робити 64 зображення (зрізу) на заданій один від одного відстані і під різними кутами.

Показання до проведення КТ нирок і надниркових залоз

Процедура КТ нирок і надниркових залоз може бути виконана для пошуку і дослідження таких проблем, як:

 • пухлини і утворення невідомого походження (вузлики, нарости і так далі);
 • перешкоди, такі як камені в нирках;
 • абсцеси;
 • полікістоз і природжені аномалії нирок (особливо якщо інші види обстежень, такі як рентген і фізичне обстеження не принесли досить переконливих результатів).

Також, КТ нирок може бути використана для дослідження зачеревного простору, для найбільш точного розміщення голки при біопсії нирок. Після видалення нирки, КТ може бути використана для виявлення аномальних мас в порожньому просторі, де була нирка. КТ нирок може бути виконана після трансплантації нирок оцінити розмір і розташування нової нирки у зв'язку з сечовим міхуром.

Протипоказання до проведення КТ нирок і надниркових залоз

У разі, коли перед процедурою застосовується контрастування, можливі прояві алергії на певні компоненти речовини. Проте алергічна реакція може бути значно зменшена за допомогою спеціальних ліків, тому якщо у вас є алергія на ліки, йод або молюсків, слідує про це завчасно повідомити.

До групи ризику також відносяться люди:

 • у яких є проблемами з нирками;
 • вагітні і годуючі грудьми;
 • хворі на  цукровий діабет
 • з підвищеним рівнем креатиніну в крові;
 • з териотоксикозом;
 • з проблемами із здатністю крові згущуватися;
 • з проблемами з нирками.

Зробити записатись пройти КТ нирок і надниркових залоз у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо вас за адресою:  м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 - будівля колишнього пологового будинку.

Процедура проведення КТ нирок і надниркових залоз

Якщо контрастування застосовується, у вену (зазвичай в районі ліктя або в паху) буде введено катетер. Контроль процесу введення барвника в кровоносну систему здійснює повністю автоматичний німецький інжектор Ulrich. Далі відбувається сканування. Рухливий стіл разом з вами в'їде в обручеподібний сканер, який швидко обертатиметься і робитиме зображення. Лікар-радіолог за допомогою пульта дистанційного керування контролює увесь процес і дає вам чіткі вказівки що робити (єдине що знадобиться - кілька разів затримати дихання на 5 - 10 секунд). Між кімнатою з томографом і тією, в якій знаходитиметься лікар, є вікно, тому ви один одного бачитимете. Спілкуватися ви також зможете за допомогою спікерфона, вбудованого в томограф. Якщо контрастна речовина використовувалася, вам потрібно буде пити якомога більше води для його швидкого виведення з організму.