МРТ органів малого тазу - найінформативніше та безпечне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому MRI MRT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря


МРТ малого тазу у жінок (матка, яєчники та сечовий міхур)

2450 грн.

МРТ малогу тазу у чоловіків (сечовий міхур, простата, органи мошонки)

2450 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

МРТ органів малого тазу - це неівазивний метод візуалізації органів та тканин порожнини тазу з використанням потужного магнітного поля і частотних радіохвиль, який дозволяє детально і якісно візуалізувати органи і тканини в області між тазовими кістками.

У нашому медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика» використовується сучасне обладнання (Philips Intera 1.5 T.), що дозволяє створювати тривимірні моделі внутрішніх органів, що надає лікарям достатньо відомостей, щоб поставити точний діагноз.

Показання до проведення МРТ органів малого тазу

 • підозри на пухлину і метастази в органах малого тазу;
 • аномалії формування органів цієї області;
 • різні травми органів малого тазу;
 • постійні больові відчуття в області крижів і малого тазу неясного походження;
 • запальні патології, такі як аднексит або ендометрит у жінок і везикуліт або простатит у чоловіків;
 • підозри на захворювання прямої кишки;
 • ймовірність розвитку кісти яєчників.

Захворювання при яких робиться МРТ органів малого тазу

 • складності в точній діагностиці патологічного процесу після проведення всього комплексу традиційних клініко-діагностичних досліджень, включаючи дані УЗД, внутрішньовенну урографію, іригоскопію, колоноскопію, ректороманоскопію;
 • істотні суперечності клінічної картини захворювання і отриманих за допомогою традиційного комплексу методів дослідження даних;
 • поширені форми ендометріозу, особливо у раніше оперованих пацієнтів за наявності вираженого спаечного процесу;
 • неопластичні захворювання органів малого тазу для оцінки характеру процесу, його поширеності, залучення магістральних судин, суміжних органів і визначення метастазування пухлин;
 • підозра на залучення до процесу сечовивідних шляхів і кишечника.

Протипоказання до проведення МРТ органів малого тазу

Дане дослідження не можна проводити пацієнтам, які мають кардіостимулятори, металеві імплантати або осколки в організмі, а також металокерамічні протези. Крім того, є обмеження по вазі пацієнта - не більше 130 кг. 

Підготовка до проведення МРТ органів малого тазу

Процедуру небажано проходити з заповненим шлунком, тому в день дослідження найкраще не вживати їжі або взагалі обмежитися дуже легким сніданком.За два дні до дослідження необхідно виключити зі свого раціону продукти, що стимулюють утворення газів (бобові культури, капусту, їжу, багату клітковиною).Сечовий міхур перед обстеженням не повинен бути переповнений. Велика кількість рідини в ньому призведе до отримання знімків недостатньої чіткості і викличе дискомфорт у пацієнта, за винятком обстеження сечового міхура.

Зробити записатись пройти МРТ органів малого тазу у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 (біля Філармонії, приміщення старого пологового будинку), та м. Хмельницький вул. Плотська 1 (на території Хмельницької  обласної лікарні).

Процедура проведення МРТ органів малого тазу

До початку обстеження вам потрібно буде зняти будь-які металеві предмети. При проведенні МРТ ви будете перебувати в горизонтальному положенні. Щоб знімки вийшли чіткими та інформативними, від вас буде потрібно зберігати нерухомість протягом всієї процедури. Якщо МРТ включає додаткове контрастування, то препарат буде введений вам у вену перед дослідженням.