Лікар проктолог

Прийом огляд консультація призначення лікування

Галушко Василь Миколайович

Лікар - проктолог.

500 грн.

Запис на прийом коли варто та з якими симптомами звертатися як проводиться огляд консультація призначення лікування які захворювання лікує Хмельницький

Проктологія - розділ клінічної медицини, в сферу уваги якого входить вивчення хвороб товстої (в тому числі прямої та ободової) кишки, заднього проходу і параректальної області.

Проктологія вивчає захворювання прямої кишки (геморой, свищі, тріщини заднього проходу та ін), а також різні неінфекційні ураження товстої кишки: запальні (неспецифічний виразковий коліт та ін), пухлинні (всі види новоутворень) і функціональні (запори).

Тільки своєчасна діагностика і ефективне лікування виконане кваліфікованими фахівцями дає можливість досягти позитивного результату на багато років. Але при цьому слід зазначити, що важливу роль в цьому відіграє ставлення людей до свого здоров'я. Обумовлено це тим, що чим раніше виявлено захворювання, тим краще результат лікування. І тому, звернення до фахівця при появі перших ознак захворювання дає кращі результати і в діагностиці і в лікуванні.

Симптоми, при появі яких слід відвідати проктолога

  • біль або дискомфорт в області анального отвору, що посилюється після дефекації;
  • поява крові з анального отвору під час дефекації або після неї;
  • свербіж, печіння в області заднього проходу;
  • випадання гемороїдальних вузлів після дефекації;
  • поява гемороїдальних вузлів або дрібних утворень навколо анального отвору;
  • часті позиви на дефекацію;
  • відчуття стороннього тіла в прямій кишці;
  • почуття неповного спорожнення кишечника після дефекації;
  • біль у промежині і в області заднього проходу, що посилюється при сидінні, ходьбі;
  • сильний біль в області анального отвору, в тазу, що супроводжується підвищенням температури тіла.

Як проходить прийом у проктолога

Щоб пройти огляд у проктолога, необхідна певна підготовка. За день-два до візиту слід відмовитися від газообразующей їжі. Перед консультацією потрібно спорожнити кишечник, це дуже важливо, оскільки з забитим кишечником лікар не зможе повністю оцінити стан органу.

Прийом у проктолога починається зі збору анамнезу, лікар з'ясовує скарги, коли з'явилися перші симптоми, страждав чи хто з близьких патологією прямої кишки. Далі проводиться пальцеве обстеження кишечника і по його результату призначається додаткова діагностика.

Лікар в «Ультрадіагностиці» може застосувати повний перелік діагностичних методів і вибрати найкращий у кожному конкретному випадку МРТ, КТ, УЗД і лабораторну діагностику.