КТ голови - високоінформативне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому СКТ МСКТ МДКТ CT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря


КТ головного мозку

1150 грн.

КТ орбіт

1150 грн.

КТ навколоносових пазух і порожнини носа 1150 грн.
КТ щелепно-лицевої ділянки, дентальне КТ 1050 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

kt golovnogo mozga

КТ голови - дослідження, яке допомагає діагностувати травми і патологічні процеси головного мозку і кісток черепа. За допомогою цього методу можна провести 3D реконструкцію структур і судин головного мозку, що дозволить точно і без помилок поставити діагноз.

У деяких випадках може бути використано контрастну речовину, яка вводиться в вену і дозволяє сканеру томографа відслідковувати його переміщення по крові і більш чітко побачити досліджувані органи і структури. Як правило, контрастування застосовується для перевірки кровотоку, пошуку пухлин, вогнищ запалення і пошкоджень нерва.

У нашому медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностіка» можна зробити комп'ютерну томографію голови за допомогою нового сучасного апарату Philips Briliance. Перевагами цього обладнання є можливість робити 64 пошарових зображення (зрізу) і інноваційна технологія Essence, за допомогою якого витрачається істотно менше часу на реконструкцію зображення і з'являється можливість використовувати низкоінтенсивне випромінювання. 

Показання до проведення КТ голови

  • пошук причин таких симптомів, як помутніння свідомості, параліч, оніміння, проблеми із зором, запаморочення, головні болі, викликані імовірно травмою головного мозку, аневризми або кровотечі в голові;
  • пошук проблем зі слуховими кісточками і слуховим нервом;
  • підготовка до операції;
  • пошук збитку від інсульту, його лікування та передбачення;
  • пошук причини втрати або помутніння свідомості;
  • перевірка успіху хірургічного втручання для видалення пухлини головного мозку.

Протипоказання до проведення КТ голови

Абсолютним протипоказанням для будь-якого виду КТ є вагітність і алергічні реакції на контрастну речовину.

Підготовка до проведення КТ голови

Якщо дослідження проводиться без застосування контрастної речовини, особлива підготовка не потрібна. У разі використання контрастування, можливо проведення попередніх досліджень, таких як вимірювання тиску, рівня цукру в крові. Якщо у пацієнта є алергія на йод або молюсків, які містяться в барвнику, для того щоб її уникнути можуть бути використані спеціальні ліки.

Зробити записатись пройти КТ, МСКТ, МДКТ голови у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою:  м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 (біля Філармонії, приміщення старого пологового будинку), та м. Хмельницький вул. Плотська 1 (на території Хмельницької  обласної лікарні).

Процедура проведення КТ голови

Якщо використовується контрастна речовина, то у вену на руці буде вставлений катетер. Його зворотна сторона підключається до автоматичного сучасного інжектора Ulrich. Цей німецький апарат здатний вибирати оптимальну кількість речовини яка вводиться. Далі стіл разом з вами переміститься в центр обертового сканера. У сусідній кімнаті встановлений пульт, за допомогою якого лікар-радіолог керує всім процесом дистанційно. Залежно від типу КТ сканер зробить один або кілька підходів сканування. Будь-який рух, будь то рух тіла або дихання, може призвести до змазування зображення, тому лежати потрібно нерухомо.

Після процедури результати будуть ретельно проаналізовані лікарем. Зазвичай КТ голови триває не більше 20 хвилин.