КТ органів малого тазу - високоінформативне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому СКТ МСКТ МДКТ CT


Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря

kt malogo tazu

КТ органів малого тазу

1100 грн.

КТ органів малого тазу з контрастом

2900 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

КТ органів малого тазу - ефективний інструмент діагностики анатомії і функціонального стану сечового міхура, прямої кишки, судин і лімфовузлів малого таза. Чоловікам також проводять МСКТ передміхурової залози (простати), а жінкам - матки і придатків. За допомогою обстеження можна отримати максимально якісні знімки, які дозволять виявити захворювання вже на початковому етапі розвитку.

Медичний центр МРТ і КТ «Ультрадіагностіка» пропонує проведення КТ органів малого таза на новому сучасному апараті Philips Brilliance 64. Надточний мультідетекторний 64-зрізовий сканер здатний створювати сотні реалістичних анатомічних посрезових зображень, з подальшим 3D-моделюванням.

Показання до проведення КТ органів малого тазу

 • травми в даній області;
 • захворювання у жінок матки і придатків;
 • підозра на утворення пухлини;
 • хвороби сечовивідних шляхів;
 • захворювання і пухлини передміхурової залози (простати);
 • захворювання і пошкодження кісток таза.

Також КТ може застосовуватися в якості підготовчої процедури перед хірургічною операцією, для уточнення діагнозу, який був отриманий іншим способом і не є досить переконливим.

Протипоказання до проведення КТ органів малого тазу

 • вагітність;
 • важкий стан хворого, що вимагає постійних медичних маніпуляцій лікаря;
 • маса тіла пацієнта більше 200 кг.

При використанні контрасту, протипоказання до КТ органів малого таза наступні:

 • алергія на йод, ниркова недостатність;
 • грудне вигодовування - потрібно відлучити дитину від грудей на дві доби.

Підготовка до проведення КТ органів малого тазу

Якщо дослідження проводиться без застосування контрастної речовини, особлива підготовка не потрібна.

У разі використання барвника, перед дослідженням також необхідно:

 • повідомити лікаря про усі ліки, які ви приймаєте (а також про харчові добавки і ліки, куплені без рецепту);
 • якщо ви знаєте про наявність алергії на молюсків або йод (інгредієнти контрасту), вам також слід повідомити нашого лікаря.

Зробити записатись пройти КТ органів малого тазу у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо вас за адресою:  м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 - будівля колишнього пологового будинку.

Процедура проведення КТ органів малого тазу

Дослідження починається з розміщення пацієнта на столі комп'ютерного томографа. КТ навколоносових пазух носа проводиться в положенні лежачи на спині. Під час сканування можуть використовуватися ремені і подушки, що допоможе пацієнту підтримувати правильне положення і не рухатися під час процедури. У деяких випадках, для підвищення чіткості відображення деяких тканин або кровоносних судин, використовується контрастну речовину. За допомогою сучасного інжектора Ulrich, барвник вводиться в ліктьову вену. Під час ін'єкції може виникнути відчуття тепла по всьому тілу і металевої присмак у роті. Це нормально і скоро пройде. Далі стіл плавно в'їжджає в камеру, щоб визначити правильне вихідне положення для сканування. Пацієнт слідує інструкціям лікаря-рентгенолога, який знаходиться в сусідньому приміщенні за склом. Сканер оснащений динаміком і мікрофоном, що дозволить їм чути один одного. При виникненні будь-якої проблеми, у пацієнта є спеціальна кнопка виклику лікаря, якою він може скористатися. Пацієнта можуть попросити затримати дихання під час сканування. У зв'язку з тим, що будь-який рух, будь то дихання або руху тіла, можуть негативно вплинути на якість знімків.