МРТ кульшових суглобів кульшового тазостегнового суглобу - найінформативніше та безпечне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому MRI MRT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря


МРТ кульшового суглобу

2350 грн.

МРТ кульшового суглобу з контрастом

3200 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

МРТ кульшового суглобу - це неінвазивний метод, який допомагає лікарям діагностувати і надалі лікувати різні захворювання кульшового суглобу. МРТ з допомогою потужного магнітного поля, частотних радіоімпульсів і обробкою сигналів на комп'ютері дозволяє отримати детальні зображення як кісткових, так м'якотканих структур.

Показання до проведення МРТ кульшового суглобу

  • набряк і скутість тканин в зоні нижньої кінцівки, кульшового суглобу;
  • хронічний біль, неприємні відчуття;
  • підозра на тріщини, переломи, кісток тазу, стегна, розрив суглобової капсули, розтягнення або розрив сухожиль, м'язів, зв'язок;
  • виробничі, побутові та спортивні травми, перенесені або свіжі;
  • вивих кульшового суглобу;
  • дисплазія (аномалії розвитку суглобу).

Також доцільно зробити обстеження в рамках підготовки пацієнта до операції для післяопераційного контролю.

Протипоказання до проведення МРТ кульшового суглобу

  • металеві кліпси після операцій;
  • штучні клапани серця або кардіостимулятор;
  • хвороби нирок, що потребують проведення діалізу (тоді неможливо буде використовувати контраст);
  • наявність металевих предметів на тілі.

Підготовка до проведення МРТ кульшового суглобу

Пацієнту потрібно буде одягнути власний одяг який не має металевих блискавок і застібок. Якщо немає відповідного одягу, в медичному центрі може бути надано одноразовий халат.

Прийом їжі при проведенні МРТ кульшового суглобу не регламентується, але краще утриматися від прийому їжі за кілька годин до дослідження, особливо якщо планується проведення дослідження з контрастом. Якщо планується введення контрасту, то необхідна інформація про наявність алергії на контрастну речовину.

Зробити записатись пройти МРТ кульшового (тазостегнового) суглобу, тазу у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 (біля Філармонії, приміщення старого пологового будинку), та м. Хмельницький вул. Плотська 1 (на території Хмельницької  обласної лікарні).

Процедура проведення МРТ кульшового суглобу

Пацієнт під час дослідження лежить на рухомому столі, який рухається в центр магніту. При виконанні МРТ кульшового суглобу проводиться установка котушки на область кульшового суглобу. Під час процедури пацієнт повинен лежати нерухомо протягом певного часу (в середньому 25-30 хвилин). При дослідженні з контрастом тривалість дослідження буде більше. Процедура МРТ абсолютно безболісна і, тим не менше, деякі пацієнти можуть відчувати почуття тепла в області, де проводиться дослідження, що є нормальною реакцією тканин на магнітне поле. Як правило, пацієнт знаходиться один в апаратній МРТ під час дослідження, але між лікарем рентгенологом і пацієнтом є двосторонній радіозв'язок і лікар бачить пацієнта. Після проходження процедури МРТ пацієнту не потрібен час на адаптацію.