Видалити кератому видалення кератом радіохвильовим методом

Видалити кератому радіохвильовим методом у Хмельницькому


Олійник Дмитро Ігорович

Хірург, провідний радіохірург Хмельницький, Хмельницької області.

Кератома - опукле доброякісне утворення з шорсткою поверхнею, іноді покрите ороговілими лусочками.

Кератома нагадує бляшку темного кольору розміром 1-2 см, а розташовуватися може де завгодно на обличчі, телі, у волоссі.

Переваги видалення кератом радіохвильовим методом

  • безболісність методу;
  • мінімальне ушкодження здорових тканин;
  • швидкість загоєння післяопераційної рани;
  • мінімальний ризик утворення рубцевої тканини.

Принцип дії радіохвильового методу

У нашому центрі ми пропонуємо ефективне лікування кератоми за допомогою апарату «Сургітрон». Це новітня технологія радіохвильової хірургії. В порівнянні з іншими методами, видалення «Сургітроном» Це новітня технологія радіохвильової хірургії. В порівнянні з іншими методами, видалення «Сургитроном» менш травматично, загоєння відбувається швидше, оскільки не відбувається опік тканин, а використовувані високочастотні хвилі (3,8-4,0 Мгц) дають стерилізуючий ефект. В результаті пошкоджена ділянка віддаляється через розтин тканини за допомогою вольфрамового волоска. Під час процедури немає ніяких неприємних відчуттів і болю (як анестезія використовуються гелі і ін'єкції), а сама вона триває близько 10 хвилин. Відсутність крові, набряку дозволяє пацієнтові швидко повернутися до звичного способу життя. На місці видаленої кератоми може утворитися кірочка, що відпадає через декількох днів.

Пройти процедуру видалення кератом радіохвильовим методом у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ«Ультрадіагностика». Ми чекаємо вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 - будівля колишнього пологового будинку.