КТ щелепно-лицевої ділянки щелепи дентальне зубів - високоінформативне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому СКТ МСКТ МДКТ CT


Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря

kt shchelepno licevo dilyanki 1kt shchelepno licevo dilyanki 2

КТ щелепно-лицевої ділянки, щелепи, дентальне зубів

1150 грн.

КТ щелепно-лицевої ділянки, щелепи, дентальне зубів з контрастом

2950 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

КТ щелепно-лицевої ділянки в нашому центрі дає можливість повністю оцінити зубну структуру на 64 зрізовому томографі, а не на простому 2 зрізовому томографі як пропонують інші стоматологічні центри, крім цього на відміну від інших, наше КТ дає можливість оцінити суглоби, кісткову структуру, носові пазухи і ходи, лімфовузли та слюнні протоки, тобто повна візуалізація цієї ділянки голови.

КТ щелепно-лицевої ділянки (Дентальне КТ) - це неінвазивне і практично повністю нешкідливе медичне дослідження, яке дозволяє безболісно отримати якісні зображення організму. Традиційна рентгенограма дозволяє отримати тільки двомірне панорамне зображення, в той час за допомогою КТ можна побачити щелепу в трьох площинах, з усіма виступами (рельєфом).  Ця швидка і безпечна діагностична процедура виробляє реалістичні просторові зображення, які дозволяють лікарю визначити без хірургії чи потрібен пацієнтові імплантат і як буде проведена хірургічна операція.

У медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностіка» процедура проводиться за допомогою сучасного сканера Philps Briliance. Він дозволяє отримати до 64 зрізів (пошарових зображень) за раз. Сканер робить зображення з різних кутів, за допомогою чого можна отримати як двох, так і тривимірні зображення з високою роздільною здатністю.

Показання до проведення КТ щелепно-лицевої ділянки, щелепи

КТ щелепно-лицьової області (дентальне КТ) використовується, коли пацієнту повинні бути встановлені імплантати. Чим більше інформації хірург має про анатомію порожнини рота пацієнта перед операцією, тим краще результат. Він повинен отримати такі параметри як ширина і щільність щелепної кістки, щоб оцінити який імплантат найбільш підходящий. Крім того, лікар повинен дізнатися точне розташування альвеолярного нерва, щоб запобігти його болючому пошкодженню. Також дентальне КТ може допомогти візуалізувати розташування нерва перед екстракцією зуба мудрості.

Протипоказання до проведення КТ щелепно-лицевої ділянки, щелепи

Так як контрастне речовина не використовується, ризик алергічної реакції повністю виключено. Завдяки сучасній технології Essence, яка присутня в даному апараті, час сканування, а відповідно і доза опромінення значно знижені. Крім того, вона дозволяє використовувати низкоінтенсивне випромінювання, що також зменшує шкоду для здоров'я.

Дентальная комп'ютерна томографія протипоказана при:

  • вагітності, підозрі на вагітність, годуванні груддю;
  • підвищеному рівні креатиніну в крові;
  • наявності цукрового діабету (2 ступеня);
  • теріотоксикозі.

Зробити записатись пройти КТ щелепно-лицевої ділянки, щелепи (дентальне КТ) у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо вас за адресою:  м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 - будівля колишнього пологового будинку.

Процедура проведення КТ щелепно-лицевої ділянки, щелепи

Ви будете розміщені на рухомому столі томографа таким чином, що «кусальна» поверхня ваших зубів буде знаходитися паралельно площині сканування КТ. Лежати слід максимально нерухомо. Пульт управління апаратом знаходиться в сусідній кімнаті, звідки лікар і стежить за ходом процедури. Ви зможете бачити один одного через вікно. У сканер вбудований двосторонній спікерфон, через який лікар кілька разів попросить вас не дихати на кілька секунд. У вашому розпорядженні буде знаходитися кнопка екстреного виклику лікаря, якою ви зможете скористатися в разі потреби.

Зазвичай процедура триває не більше 15 хвилин. Після неї лікар-радіолог проаналізує отримані результати.