МРТ променезап'ясткового суглобу зап'ястя - найінформативніше та безпечне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому MRI MRT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря


МРТ променезап'ясткового суглобу

2350 грн.

МРТ променезап'ясткового суглобу з контрастом

3200 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

МРТ променезап'ясткового суглобу - це неівазівний метод діагностики дозволяє детально візуалізувати морфологічні структури зап'ястя і кисті, як кісткові тканини, так і мягко-ткані структури (зв'язки, сухожилля, м'язи, нерви).

Показання до проведення МРТ променезап'ясткового суглобу

Найчастіше, МРТ променезап'ясткового суглобу призначається за наявності в анамнезі недавніх травм, ознак нестабільності або больових синдромів в зап'ясті і кисті. Але також показаннями для проведення МРТ променезап'ясткового суглобу можуть бути підозри на ушкодження сухожиль або наявності ознак компресії нервів.

Процедура призначається пацієнтам зі скаргами на:

  • хворобливі відчуття в променезап'ястковом суглобі;
  • хрускіт і клацання в цій області;
  • обмеженість в русі зап'ястям;
  • дискомфорт після травм і переломів.

Протипоказання до проведення МРТ променезап'ясткового суглобу

  • проблеми з нирками (за умови використання контрасту);
  • надлишкова вага більше 160 кг;
  • наявність імплантатів і кардіостимуляторів;
  • перший триместр вагітності;
  • клаустрофобія.

Підготовка до проведення МРТ променезап'ясткового суглобу

Пацієнта можуть попросити надіти одноразовий халат або його особистий одяг без металевих елементів. Вимоги щодо вживання їжі та напоїв можуть змінюватися в залежності від процедури. Якщо у лікаря не було ніяких особливих вимог, після МРТ променезап'ясткового суглобу пацієнт може слідувати звичайному розпорядку дня.

Зробити записатись пройти МРТ променезап'ясткового суглобу (зап'ястя) у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 (біля Філармонії, приміщення старого пологового будинку), та м. Хмельницький вул. Плотська 1 (на території Хмельницької  обласної лікарні).

Процедура проведення МРТ променезап'ясткового суглобу

Процедура МРТ променезап'ясткового суглобу є абсолютно безболісною і не заподіює пацієнту ніякого хвилювання. Важливо просто нерухомо лежати на столі томографа, а якщо з'явиться відчуття дискомфорту або апарат здасться пацієнтові холодним, можна попросити у технолога ковдру і подушку.

При обстеженні можна закрити очі і надіти навушники, щоб не чути шум від роботи томографа. Але якщо пацієнт все-таки відчує дискомфорт і знадобиться зупинити процедуру, про це можна повідомити фахівця за допомогою спеціальної кнопки.