МРТ навколоносових пазух носа - найінформативніше та безпечне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому MRI MRT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря


МРТ навколоносових пазух носа

1750 грн.

МРТ навколоносових пазух носа з контрастом

3350 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

МРТ навколоносових пазух - це максимальне точне дослідження навколоносових пустот в кістках черепа. Цей спосіб дозволяє швидко і достовірно виявити запалення, пухлини та інші захворювання, можливі в даній області. За допомогою магнітно-резонансної томографії стають доступні для обстеження навіть глибокі пазухи, розглянути які при рентгенографії чи інших методах неможливо.

Показання для проведення МРТ навколоносових пазух

  • алергічні симптоми у верхній частині дихальних шляхів;
  • запальні процеси в розглянутій області;
  • необхідність диференціювати гнійний синусит і крововилив в навколоносових пазух (гематосінусіт);
  • відхилення від нормальної будови пазух носа і черепних кісток;
  • підозра на грибкове запалення (синусит);
  • підозра на онкологічне захворювання та уточнення ступеня його розростання;
  • підтвердження або виключення кіст з анормальним змістом;
  • сильні та незрозумілі іншими діагностичними способами головні болі.

Зробити записатись пройти МРТ навколоносових пазух носа у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою:  м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 (біля Філармонії, приміщення старого пологового будинку), та м. Хмельницький вул. Плотська 1 (на території Хмельницької  обласної лікарні).

Процедура проведення МРТ навколоносових пазух носа

Під час обстеження пацієнт лежить на спеціальному столі, його голова розміщується в магнітному полі апарату в головний котушці. При цьому дуже важливо зберігати повну нерухомість, інакше контури структур на зображеннях виявляться нечіткими.

МРТ навколоносових пазух не пов'язана з дослідженням великих площ поверхні тіла пацієнта. Сканер томографа захоплює всю зону за один раз. Повна тривалість обстеження становить 30 хвилин.

Після завершення дослідження Ви отримаєте його результати - опис лікаря в деталях, знімок на плівці і компакт-диск з дослідженням.