КТ грудного відділу хребта - високоінформативне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому СКТ МСКТ МДКТ CT


Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря

kt grudnogo vddlu

КТ грудного відділу хребта

1250 грн.

КТ грудного відділу хребта з контрастом

2950 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

КТ грудного відділу хребта - це діагностичний метод дослідження із застосуванням комп'ютерного томографа, який дозволяє візуалізувати анатомічні особливості хребетного каналу, грудних хребців, спинного мозку, а також навколишніх тканин.

У нашому медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностіка» для проведення комп'ютерної томографії застосовується новий сучасний апарат Philips Brilliance 64. мультідетекторний 64-канальний сканер виробляє якісні зображення, що дозволяють переглянути кожен сантиметр хребта на предмет пошкоджень, в тому числі розриву дисків та інших кісткових аномалій. Поперечні знімки, зроблені під час КТ можна переформатувати в декількох площинах і навіть створити тривимірну модель.

Показання до проведення КТ грудного відділу хребта

  • виявлення різних типів пухлин і метастазів в грудному відділі хребта;
  • діагностика причин спинного болю (однієї з найбільш поширених причин спинного болю є грижа міжхребцевого диска);
  • оцінка структурних аномалій, таких як ущелина хребта, пороки розвитку судин;
  • оцінка ступеня травматичного пошкодження грудного відділу хребта;
  • діагностика патологічних змін постави неясного походження;
  • визначення змін хребта при ревматичних захворюваннях.

КТ грудного відділу хребта може також бути виконана при переломах відростків хребця, розвитку артриту і остеопорозу, сколіозі, крововиливах в спинному мозку на рівні грудного відділу, при стенозі або розширенні хребетного каналу.

Комп'ютерна томографія незамінна при оцінці ефективності лікування хребта, наприклад, хірургічного втручання або іншої терапії.

Протипоказання до проведення КТ грудного відділу хребта

Комп'ютерна томографія протипоказана при вагітності незалежно від терміну, так як променеве навантаження негативно впливає на плід.

КТ шийного відділу хребта не рекомендується при:

  • проблемах з нирками (при контрастуванні);
  • теріотоксікозе; цукровому діабеті (2 ступеня);
  • підвищеному рівні креатиніну в крові;
  • проблемах зі згортанням крові.

Якщо контрастна речовина застосовується, існує ризик прояву алергічної реакції на його складові (йод і молюсків), тому якщо у вас є алергія на ці компоненти, повідомте про це лікаря нашого діагностичного центру. У більшості випадків за допомогою відповідного препарату можна зменшити або навіть уникнути її прояви.

Зробити записатись пройти КТ грудного відділу хребта у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо вас за адресою:  м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 - будівля колишнього пологового будинку.

Процедура проведення КТ грудного відділу хребта

На початку процедури пацієнт розміщується на столі, який при скануванні ковзає в кільцеву частину томографа. Для запобігання будь-яких рухів під час дослідження можуть застосовуватися подушки і ремені.

Якщо процедура передбачає використання контрастної речовини, його вводять за допомогою автоматичного інжектора Ulrich, німецького виробництва. У момент ін'єкції пацієнт може відчувати легку нудоту, тепло по всьому тілу, солоний або металевий присмак у роті. Це нормально і проходить протягом декількох секунд.

Під час сканування лікар-радіолог буде перебувати в суміжній кімнаті, де розташовані всі елементи управління сканером. Проте, пацієнт завжди в полі зору лікаря, так як між кімнатами є вікно. Спікерфон сканера дозволяє чути один одного, а спеціальна кнопка екстреного виклику сповістить лікаря про виникнення будь-якої проблеми.

Час проведення обстеження займає близько 5 хвилин, з контрастною речовиною близько 30 хвилин.