УЗД УЗІ і УЗИ молочних залоз зробити записатись пройти Хмельницький

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря


УЗД молочних залоз і зон лімфовідтоку

350 грн.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

УЗД молочних залоз - це високоточний і інформативний діагностичний метод, що дозволяє візуалізувати особливості будови молочних залоз і своєчасно виявляти різні патологічні стани, в тому числі - проводити діагностику небажаних новоутворень.

УЗД молочних залоз дозволяє оцінити структуру тканин, перевірити наявність кіст і пухлин. Крім того, під контролем УЗД лікар може взяти пункцію з підозрілих утворень для більш детальної діагностики.

Різниця між УЗД, УЗІ і УЗИ молочних залоз і мамографією

Обидва методи широко використовуються для діагностики стану молочних залоз, і самі пацієнти не бачать між ними особливої різниці. Однак вона є, і суттєва.

Мамографія - рентгенологічний метод обстеження, а УЗД ультразвуковий. УЗД умовно безпечніше, хоча доза опромінення, яку людина одержує при мамографії, мізерно мала і порівнянна з опроміненням, яке ми отримуємо за день природним чином. Вагітним і годуючим мамографію призначають з обережністю, але це скоріше перестраховка.

І сучасні мамографи, і апарати УЗД останнього покоління дають картинку відмінної якості. Різниця у принципі дії. Мамограф дозволяє оцінити стан тканин молочних залоз, в той час як за допомогою апарату УЗД можна обстежити також прилеглі лімфовузли. УЗД також вельми інформативно при аналізі змін, які неможливо розглянути на мамограмі по анатомічних причин (наприклад, при близькому розташуванні до грудної стінки). Мамографія ж краще всього підходить для діагностики внутрішньопротокових утворень.

Показання до проведення УЗД, УЗІ і УЗИ молочних залоз

  • хворобливість грудей, огрубіння сосків і виділення з них рідини;
  • зміни форми, розмірів, контурів і стану шкіри грудей;
  • планування вагітності;
  • діагностика кіст, пухлин і будь-яких інших новоутворень, виявлених під час проведення інших досліджень;
  • оцінка стану грудей після травми або запалення;
  • збільшення лімфатичних вузлів;
  • контроль ефективності лікування захворювань молочних залоз.

Підготовка до проведення УЗД, УЗІ і УЗИ молочних залоз

Ніякої спеціальної підготовки до УЗД молочних залоз не потрібно, однак для отримання точних результатів важливо проводити обстеження в певний день менструального циклу. Лікарі рекомендують першу половину циклу, тобто на 5 - 10 день.

Процедура проведення УЗД, УЗІ і УЗИ молочних залоз

Зазвичай УЗД молочних залоз займає близько 30 хвилин і не пов'язане з якимись незручностями або неприємними відчуттями. Пацієнтка роздягається до пояса, лягає на кушетку і закидає руку за голову. На шкіру грудей наноситься спеціальний гідрогель, який забезпечує плавне ковзання датчика і його щільне зіткнення з шкірою. Лікар переміщає датчик над обстежуваною областю, звукові хвилі проникають в тканини під різними кутами, і на екран у реальному часі виводиться зображення.

Зробити УЗД молочних залоз у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностіка». Ми чекаємо Вас за адресою:  м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 - будівля колишнього пологового будинку.