МРТ наднирників - найінформативніше та безпечне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому MRI MRT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря 


МРТ наднирників (МРТ черевної порожнини та поза черевного простору плюс МРТ жовчовивідних протоків)

3450 грн.

МРТ наднирників (МРТ черевної порожнини та поза черевного простору плюс МРТ жовчовивідних протоків) з контрастом

5200 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

МРТ наднирників - інформативне, безпечне, безболісне діагностичне дослідження, направлене на виявлення об'ємних утворень залози, уточнення їх локалізації, структури, контурів, співвідношення з навколишніми тканинами.

При МРТ діагностиці обидва наднирника чітко візуалізуються внаслідок дуже інтенсивного сигналу, виробленого залозами. Однак відрізнити корковий шар від мозкової речовини не вдається ні при одній імпульсної послідовності. Тому при необхідності визначення локалізації виявленої пухлини проводять МРТ наднирників з контрастом.

Показання до проведення МРТ наднирників

 • підозра на наявність новоутворення;
 • проблеми з підвищенням рівня гормонів;
 • захворювання ендокринної системи;
 • зниження або підвищення артеріального тиску;
 • планування до оперативного втручання;
 • післяопераційний період;
 • контроль діагностики після протипухлинного лікування.

Протипоказання до проведення МРТ наднирників

 • сторонні металеві предмети в тілі людини, водії серцевого ритму;
 • клаустрофобія;
 • кардіостимулятори;
 • непереносимість контрастних препаратів (тільки при МРТ з контрастом).

Підготовка до проведення МРТ наднирників

Для проходження обстеження наднирників не потрібно ніякої додаткової підготовки. 

Оскільки при проведенні МРТ наднирників томографом створюється потужне магнітне поле, перед процедурою слід видалити з тіла всі знімні металеві предмети (одяг, прикраси, аксесуари, слухові апарати тощо), а також вийняти з кишень магнітні носії (кредитні карти, дискети та ін).

Зробити записатись пройти МРТ наднирників у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 (біля Філармонії, приміщення старого пологового будинку), та м. Хмельницький вул. Плотська 1 (на території Хмельницької  обласної лікарні).

Процедура проведення МРТ наднирників

Для проведення МРТ наднирників пацієнт поміщається на стіл-транспортер, який заводять в тунель скануючого пристрою томографа. При необхідності виконання контрастної динамічної МРТ наднирників до початку сканування проводиться внутрішньовенне введення парамагнитного контрасту. У процесі сканування від пацієнта потрібно збереження нерухомого положення тіла, оскільки зайві рухи можуть погіршувати якість томограм.

Робота томографа супроводжується ритмічним стуком, що не повинно викликати занепокоєння. Лікар, який виконує процедуру МРТ наднирників, буде підтримувати зв'язок з пацієнтом за допомогою вбудованого мікрофона. Час проведення МРТ наднирників складає близько 30-45 хвилин.