Лікар ортопед-травматолог

Прийом огляд консультація призначення лікування

Зав'ялець Іван Тодорович

Зав'ялець Іван Тодорович - ортопед травматолог вищоі категоріі, головний спеціаліст з артоскопії

400 грн.

Лукаш Констянтин Володимирович

ортопед травматолог вищої категорії, провідний універсальний травматолог Західного регіону.

500 грн.

Запис на прийом коли варто та з якими симптомами звертатися як проводиться огляд консультація призначення лікування які захворювання лікує Хмельницький

Ортопедія - це розділ клінічної медицини, розділхірургії, що вивчає профілактику, діагностику і лікування деформацій і порушень функцій кістково-м'язової системи, які є результатом вроджених дефектів, вад розвитку, наслідків травм чи захворювань.

Травматологія - це розділ медицини, що вивчає вплив на організм людини різних травмуючих впливів, наслідки травм, методи їх лікування.

Показання до консультації ортопеда-травматолога

  • травматичне пошкодження менісків та звязок колінного суглобу, кісти підколінної ямки (кіста Беккера);
  • травматичне ушкодження інших суглобів;
  • ушкодження м'язів та сухожиллів кінцівок;
  • переломи хребта, кісток верхніх та нижніх кінцівок, тазу.

Методи діагностики

МРТ

Магнітно-резонансна томографія незамінна в діагностиці травм і захворювань оболонки суглоба, найдрібніших зв'язок, менісків, змін хряща, при деяких патологіях кісткової системи (тут МРТ сильно поступається КТ), при травмах і патології м'язів, при пухлинах опорно-рухового апарату.

КТ

Комп'ютерна томографія - метод, який по інформативності для ортопеда-травматолога не поступається МРТ. Так як він теж заснований на рентгенівському випромінюванні - просто незамінний в найточнішій діагностиці практичний будь-якої патології кісток і суглобів, досить великого числа захворювань і пошкоджень зв'язок, м'язів.

Лікар в «Ультрадіагностиці» може застосувати повний перелік діагностичних методів і вибрати найкращий у кожному конкретному випадку МРТ, КТ, УЗД і лабораторну діагностику.