МРТ здухвинно-крижових сполучень ілеосакральних зчленувань з'єднань ІСЗ - найінформативніше та безпечне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому MRI MRT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря


МРТ здухвинно-крижових сполучень, ілеосакральних зчленувань з'єднань ІСЗ

1950 грн.

МРТ здухвинно-крижових сполучень, ілеосакральних зчленувань з'єднань ІСЗ з контрастом

3450 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

МРТ здухвинно-крижових сполучень - це діагностичний метод, який допомагає ретельно вивчити структуру крижово-клубового суглоба, розташованого між хрестцем і клубовими кістками таза.

Переваги МРТ здухвинно-крижових сполучень, ілеосакральних зчленувань з'єднань ІСЗ

 • метод дослідження неінвазивний;
 • організм пацієнта не піддається іонізуючого випромінювання;
 • виявляє і показує найменші зміни в хрящах і суглобах (відмінно підходить для діагностування артритів на самих ранніх стадіях розвитку);
 • в порівнянні з іншими методами візуалізації дозволяє отримувати більш детальні і чіткі знімки хребта.

Що показує МРТ здухвинно-крижових сполучень, ілеосакральних зчленувань з'єднань ІСЗ

На знімках МРТ дуже добре видно все м'якотканні освіти, які формують ці зчленування: суглобові хрящі, зв'язки, вміст суглобових щілин, синовіальна капсула. Крім того, МРТ-діагностика дозволяє визначати стан з'єднуються кісток. Це дуже важливо для оцінки повної картини наявних порушень, що супроводжуються змінами в кістковій тканині.

Показання до проведення МРТ здухвинно-крижових сполучень, ілеосакральних зчленувань з'єднань ІСЗ

 • регулярний біль або відчуття «хрусту» в крижової області;
 • раптові напади кульгавості;
 • захворювання ревматичного характеру (спондиліт, хвороба Бехтєрєва);
 • різні травматичні стани;
 • вроджені аномалії (аплазії, гіпоплазії);
 • підозри на пухлинні процеси, а також метастази;
 • защемлення нервів в області крижів.

МРТ здухвинно-крижових сполучень, ілеосакральних зчленувань з'єднань ІСЗ з контрастом

У деяких випадках при МРТ скануванні хребта необхідно контрастування. За швидкістю накопичення і виведення контрастної речовини на знімках можна чітко візуалізувати пухлинне і метастатичне ураження, запальні захворювання, рубцеву тканину і рецидиви після оперативного лікування.

Процедура проведення МРТ здухвинно-крижових сполучень, ілеосакральних зчленувань з'єднань ІСЗ

Обов'язкова умова перед початком процедури - зняти з себе всі металеві предмети.

Пацієнт повинен зайняти горизонтальне положення на столі. Стіл закотять в кільцеву частину апарату так, щоб досліджувана область була всередині приладу. Процедура повинна проходити при дотриманні пацієнтом повної нерухомості. Тільки при виконанні цієї умови можна отримати чіткі і якісні знімки.

Обстеження однієї зони хребта займає 15-20 хвилин.

Зробити записатись пройти МРТ здухвинно-крижових сполучень, ілеосакральних зчленувань з'єднань ІСЗ у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою:  м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 (біля Філармонії, приміщення старого пологового будинку), та м. Хмельницький вул. Плотська 1 (на території Хмельницької  обласної лікарні).

Визначення МРТ здухвинно-крижових сполучень у пацієнтів із болем у попереку: альтернативна діагностика запального сакроїлітиту

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) є найбільш чутливою модалізацією для виявлення сакроїлітиту. Діагностування сакроїлітиту на МРТ не завжди однозначне і може бути складним у деяких випадках.

Ми оцінили 281 обстеження МРТ, 116 чоловіків, 165 жінок, середній вік 44 ± 15 років. Сакроїліт був виявлений у 71 обстеженні (25%), а альтернативні діагнози були запропоновані у 87 (31%) (OCI 8,9%, анатомічні варіанти 5,3%, септичний сакроїліт 5,3%, дегенеративні результати 4,3%, дифузний ідіопатичний гіперостоз скелета [DISH] 1,5% , стресова реакція 0,7%, пухлина 0,3%). Нормальне обстеження було виявлено у решти 123 обстежень. Пацієнти з альтернативними діагнозами були старшими, ніж хворі на сакроїліт (віком 62 проти 47 років відповідно P> 0,05). Альтернативні патології були значно частішими у жінок (66), ніж у чоловіків (21), P <0,05.

Значна частка пацієнтів із підозрою на сакроїлітит мала нормальний СІН, а решта частіше діагностували інші патології. Направлення досвідченого ревматолога може підвищити чутливість та специфічність цього важливого обстеження.