МРТ гіпофіза - найінформативніше та безпечне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому MRI MRT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря


МРТ гіпофіза

1550 грн.

МРТ гіпофіза з контрастом

3150 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

МРТ гіпофіза - це процедура, яка дає найбільш точне уявлення про структуру досліджуваної області і дозволяє виявити патології навіть на самій ранній стадії, що полегшує постановку діагнозу і дозволяє призначити правильне лікування на ранній стадії захворювання.

На аденоми гіпофіза припадає близько 15% всіх пухлинних внутрішньочерепних утворень. Частіше зустрічаються доброякісні пухлини передньої частки залози (аденогіпофіза) - аденоми гіпофіза, але так само можливі і злоякісні пухлини представлені аденокарциномами. В залежності від розміру аденоми гіпофіза можна розділити на два види: мікроаденоми, менше 10 мм, і макроаденоми, більше 10 мм.

МРТ гіпофіза найбільш точний метод діагностики області турецького сідла, адже він дає можливість не тільки діагностувати наявність пухлини, але і дає точне уявлення про її структуру, розташування та взаємовідношення з іншими тканинами. Так, макроаденоми гіпофіза можуть бути настільки великим, що починають перетискати очні нерви, що може проявитися в порушенні зору. Мікроаденоми гіпофіза бувають розміром менше 4 мм і тому МРТ гіпофіза єдиний надійний спосіб, який дозволяє виявити микроаденому гіпофіза, дослідити її структуру і розташування.

Для більш точної діагностики області турецького сідла доктором може бути призначено проведення МРТ гіпофіза з контрастом. Контрастування дає можливість більш точно визначити структуру та межі паталогій і вже на ранній стадії робити висновки про характер пухлинних утворень. У разі злоякісної пухлини, аденокарциноми гіпофіза характеризуються наявністю неоднорідностей у своїй структурі, неправильною формою, а так само розмитістю своїх кордонів.

Показання для проведення МРТ гіпофіза

  • при підозрі на виникнення онкологічного новоутворення в гіпофізі і прилеглих областях;
  • при підвищеній кількості в крові гормонів, що виділяються гіпофізом, і виявляється у таких випадках симптоматикою;
  • якщо є лабораторні ознаки пустот в турецькому сідлі;
  • головні болі постійного характеру без чіткої локалізації;
  • наростання внутрішньоочного тиску, погіршення гостроти зору, порушення моторики очей.

Зробити записатись пройти МРТ гіпофіза у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою:  м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 (біля Філармонії, приміщення старого пологового будинку), та м. Хмельницький вул. Плотська 1 (на території Хмельницької  обласної лікарні).

Процедура проведення МРТ гіпофіза

Дослідження МРТ гіпофіза не вимагає спеціальної підготовки. Під час діагностики на тілі не повинно бути металевих предметів. МРТ проводять в лежачому положенні із зафіксованою головою. Лежачи на столі, в кільцевій блок апарату переміщається тільки голова пацієнта.

Тривалість дослідження становить від 15 до 45 хвилин, в залежності від проведення МРТ з контрастом чи без. Ще приблизно через годину пацієнт отримає опис дослідження, плівку і запис результатів дослідження на диску.