МРТ ліктьового суглобу ліктя - найінформативніше та безпечне обстеження зробити записатись пройти у Хмельницькому MRI MRT

Дане дослідження пацієнт може пройти без направлення лікаря


МРТ ліктьового суглобу

2750 грн.

МРТ ліктьового суглобу з контрастом

3450 грн.

Запис диску - 50 гривень.

Друк плівки - 200 гривень.

ВСІ ЦІНИ

Кращі лікарі, що таке, що показує, як робиться, все що необхідно знати і як допомагає діагностувати хворобу, вся інформація у Хмельницькому: ✓відгуки ✓адреси ✓телефони ⭐⭐⭐⭐⭐

МРТ ліктьового суглобу - це сучасний технологічний метод діагностичної візуалізації структур ліктьового суглоба, кісткових і м'яких тканин. На відміну від рентгенографії, МРТ (магнітно-резонансна томографія) надає можливість отримання зображень з високою роздільною здатністю, а також тривимірні зображення ліктя і прилеглих тканин.

Показання до проведення МРТ ліктьового суглобу

 • біль в ліктьовому суглобі;
 • уточнення патологічних змін і поширеності процесу;
 • підозра на онкологічну патологію ліктьового суглоба і навколишніх м'яких тканин;
 • закриті травматичні зміни кісток що утворюють ліктьовий суглоб;
 • уточнення структур пошкоджених в результаті травми ліктьового суглоба і ступеня їх пошкодження;
 • аномалії розвитку ліктьового суглоба;
 • діагностика запальних і дегенеративних захворювань суглоба.

Проведення МРТ діагностики необхідно також при підготовці до операції, а також для контролю ефективності проведеного лікування.

Протипоказання до проведення МРТ ліктьового суглобу

 • металеві кліпси після операцій;
 • штучні клапани серця і кардіостимулятор;
 • хвороби нирок, які потребують проведення діалізу (тоді неможливо буде використовувати контраст);
 • штучні суглоби;
 • наявність металевих предметів на тілі.

Підготовка до проведення МРТ ліктьового суглобу

Пацієнту потрібно буде одягнути власний одяг який не має металевих блискавок і застібок. Якщо немає відповідного одягу, в медичному центрі може бути надано одноразовий халат. Лікар може попросити пацієнта не їсти і не пити за 4-6 годин до сканування в разі використання контрасту.

Зробити записатись пройти МРТ ліктьового суглобу (ліктя) у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 (біля Філармонії, приміщення старого пологового будинку), та м. Хмельницький вул. Плотська 1 (на території Хмельницької  обласної лікарні).

Процедура проведення МРТ ліктьового суглобу

Процедура абсолютно безболісна, під час її проведення пацієнту потрібно буде лежати нерухомо. Рух може розмити зображення і стати причиною помилки в постановці діагнозу. Спеціальний стіл томографа може бути прохолодним, і в разі дискомфорту пацієнт може попросити подушку або плед. Апарат видає незначні шуми і стуки під час роботи, тому можна використовувати беруші для блокування звуків. Есслі процедура неприємна з психологічної точки зору, то можна розмовляти з кимось із персоналу або членом сім'ї через спеціальний мікрофон, або поруч може знаходиться близька людина. Це дозволить часу пролетіти непомітно. Якщо пацієнт не приймав заспокійливого, він може продовжувати вести звичайний спосіб життя після закінчення процедури.