Бандажне обгортання Arosha неперевершений експрес-метод моделювання тіла Хмельницький

Компанія AROSHA - це інноваційний італійський бренд із унікальним підходом до корекції фігури. Проблеми, розв'язання яких видно вже після короткого періоду використання.

Процедури AROSHA – неперевершений, абсолютно безпечний експрес-метод моделювання тіла. Кожному пацієнту за протоколом AROSHA за допомогою точної діагностики підбирається персональна програма, що включає препарати для домашнього догляду та курс процедур.

За одну процедуру ви можете позбутися 5-ти зайвих сантиметрів і надовго перемогти целюліт. Щоб переконатися в чудовому ефекті, записуйтесь на бандажні обгортання AROSHA в Ultrabeauty clinic місто Хмельницький!

«Розумний» підхід AROSHA для корекції фігури проявляється у різноманітності варіантів догляду. Серед препаратів AROSHA для домашнього догляду є ремоделюючі та ліполітичні креми для тіла, інтенсивні відновлювальні та дренажні креми для шкіри, органічні сухі олії, незмивні пілінги, унікальні щітки для сухого пілінгу та лімфодренажу, а також одяг, що підтягує та корегує.

Засоби для домашнього догляду AROSHA допоможуть вам набагато швидше позбутися небажаних об'ємів і локальних жирових відкладень, зробити рельєф тіла рівним, а шкіру пружною і підтягнутою.