Видалити фіброму видалення фібром радіохвильовим методом

Видалити фіброму радіохвильовим методом у Хмельницькому


Олійник Дмитро Ігорович

Хірург, провідний радіохірург Хмельницький, Хмельницької області.

Фіброма - це різновид доброякісних пухлин, утворений волокнистою сполучною тканиною. Локалізується фіброма на шкірних покривах тіла або в підшкірній клітковині, на слизових оболонках, в молочній залозі і в сухожиллях.

Фіброма відрізняється повільним темпом зростання, але може досягати великих розмірів. Зовні освіта є розростанням тканин, розташованим на плоскій основі або на ніжці. 

Переваги видалення фібром радіохвильовим методом

  • відсутність крові і безболісне видалення ніжки фіброми;
  • тканини залишаються незаймані завдяки режиму коагуляції - видалення клітин фіброми в строгих рамках і на заданій глибині;
  • тканини відновляться менше ніж за тиждень, можна забути про набряки, ускладнення, шви і рубці;
  • радіохвильове видалення фіброми зберігає можливість гістологічного дослідження видаленої патології.

Принцип дії радіохвильового методу

У нашому центрі видалення фібром здійснюється методом радіохвильової хірургії, за допомогою апарата «Сургітрон».

Радіохвильове видалення фіброми є процедурою по посіченню доброякісної пухлини за допомогою радіоножа. Розріз радіохвильовим скальпелем робиться безкровно і атравматично. В процесі маніпуляції ніжка фіброми відсікається, патологічні клітини випаровуються під впливом радіохвиль високої частоти. Здорові тканини при цьому не ушкоджуються. Відновний післяопераційний період триває всього п'ять-сім днів. 

Пройти процедуру видалення фібром радіохвильовим методом у Хмельницькому можна в медичному центрі МРТ і КТ«Ультрадіагностика». Ми чекаємо вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 - будівля колишнього пологового будинку.